Sergen Yalçın’dan İsyan

 Sergen Yalçın’dan İsyan
Okunuyor Sergen Yalçın’dan İsyan

Süper Lig’in 37. haftasında Beşiktaş Kayserispor ile karşı karşıya geldi. Mücadele 3-1 skor ile sona erdi.

Galibiyet ile Kartal’da moraller yerinde …Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Yalçın; “İyi bir mücadele oldu , oyuncular ellerinden geleni yaptı. Kazanmak, motivasyon yakalamak değerliydi. Oyuncularıma konsantrasyonlarından ve mücadele güçlerinden ötürü mutluyum.” dedi.

“Eksikler var. Canımızı sıkıyorlar. Atiba ve Welinton dönecek, Larin’in dönme ihtimali var. Sezonu kapatan 3 oyuncu var. Aboubakar olmayacak. Sıkıntı yaşayacağız. Kalan 5 haftayı en iyi şekilde mücadele ederek en iyi yerde kapatacağız. İnşallah becerebiliriz.

HAKEMİN CEBİNDE KIRMIZI KARTI YOK MU?

Hakem yönetimini eleştiren Yalçın, “Hakemlerin kırmızı kartı yok mu ceplerinde. Yok mu! Bugün atmıyor, Ankaragücü maçında atmıyor, Kasımpaşa maçında atmıyor. Buradaki amaç nedir yani! Amaç nedir? Kural gereği oyuncunun hareketi ikinci sarı kart. 4. Hakem diyor ki, ‘İkinci sarı, at’ diyor. Cüneyt Hoca atmıyor. Kayserispor’un 10 numarası nasıl 90 dakika oyunda kalır! Yok mu kartları. Biz ekstra bir şey istemiyoruz ki. Kuralların uygulanmasını istiyor. Lehimize hiçbir şey istemiyoruz. Başarıya giden her yol mübah bizde yok. Birisi açıklasın bu kartını. Nedir derdiniz yani! Amaç ne burada. Lütfen bir açıklasınlar. Değilse sarı kart, özür dileyelim biz herkesten.” değerlendirmesinde bulundu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın