Sergen Yalçın’dan Flaş Tepki

 Sergen Yalçın’dan Flaş Tepki
Okunuyor Sergen Yalçın’dan Flaş Tepki


Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Gaziantep FK ile 0-0 berabere kaldıkları maçın sonrasında konuştu.

N’Sakala’nın iyi olduğunu kaydeden teknik adam, “Sahalarda yaşansın istemediğimiz olaylar ama olabiliyor. Herhangi bir sorunu yok, sıkıntısı yok. İnşallah hiçbir takımda, hiçbir oyuncuda böyle bir olay yaşanmaz bir daha. Çok moralimiz bozuldu. İnsan hayatı, her şeyden çok daha değerli.” dedi.

Hazır olmadıklarını vurgulayan antrenör, “Yeni yeni hazırlanıyoruz. Oyuncularımız takıma yeni alışıyor. Henüz sezonun çok başı, umarız bundan sonrası iyi olur.” ifadelerini kullandı.

Transferle ilgili son durum sorulan Sergen Yalçın, “Çalışıyorlar transfer için. Tahminim 2 oyuncu daha alma planımız var. Bilmiyorum alabilir miyiz… Ekonomik durumlar, oyuncuların durumları nedir bilmiyorum. Transfer etmek zorundayız. 1 Türk oyuncuya ihtiyacımız var. Batshuayi’yi sokarken bir Türk daha sokmak zorunda kaldık. Türk yabancı kuralından ötürü böyle değişiklikler olacak. Anlamsız bir kural. Dünyanın başka yerinde böyle kural var mı! Yabancı al 14 tane diyorlar, 6’sı tribünde. 200-250 milyon euro para gidiyor. Bir sürü para gidiyor. 10 tane de, 11 tane de. Oynat. Madem oynattırmıyorsun niye aldırıyorsun?” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın