Sergen Yalçın’dan Borussia Dortmund maçı öncesi Acun Ilıcalı’ya yayın çağrısı

 Sergen Yalçın’dan Borussia Dortmund maçı öncesi Acun Ilıcalı’ya yayın çağrısı
Okunuyor Sergen Yalçın’dan Borussia Dortmund maçı öncesi Acun Ilıcalı’ya yayın çağrısı

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ve futbolculardan Josef de Souza, Şampiyonlar Ligi’nde konuk edecekleri Borussia Dortmund maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı’ya çağrıda bulunarak maçın şifresiz yayınlanmasını talep etti. Öte yandan Sergen Yalçın yarın kaleci hariç tüm futbolcuların yabancı olacağını dile getirdi.

Sergen Yalçın’ın açıklamaları şöyle:

“Oynayacağımız organizasyon futbolun en üst seviyesi. Beşiktaş olarak bu organizasyonun içinde olduğumuz için çok mutlu ve heyecanlıyız. Hedefimize gelince tabii ki gruptan çıkmak. İşimiz kolay değil.

Böyle bir organizasyonda mücadele edebileceğimizi düşünüyorum. Ümidimiz var, heyecanlıyız. İnşallah oyun ve skor istediğimiz doğrultuda olur.

Biz bu grubun en düşük bütçeli takımıyız.

Final o kadar kolay değil ama hayal kurabilir miyiz? Belki kurabiliriz.

Rakibe göre oyun planları değişebilir ancak biz elimizden geldiğince kendi oyunumuzu oynamaya çalışacağız. Biraz bizim için test gibi olacak. Çok üst düzey bir organizasyonda, güçlü takımlara karşı oynayacağız.

Mücadele eden, koşan, savaşan, temaslı oynayan bir oyuncu grubu göreceksiniz. Bundan emin olabilirsiniz.

Alex Teixeira’nın sakatlığı çok sürmez ama Domagoj Vida’nınki biraz süre alabilir.

İnşallah İstanbul’un 3 büyük camiası bu sezon ülke puanına büyük bir katkı yapar. Galatasaray ve Fenerbahçe’ye de başarılar diliyorum.

SERGEN YALÇIN’DAN ACUN ILICALI’YA ÇAĞRI

Exxen bence maçı tüm insanlara açabilir. Acun’dan rica etmek lazım. Açsın kanalı, bütün halk izlesin. Ben öncülük edeyim. Acun’a söyleyeyim; kanalı aç, herkes izlesin. En azından ilk maçımız TV8’den verilebilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın