Sergen Yalçın’da Rachid Tepki

 Sergen Yalçın’da Rachid Tepki
Okunuyor Sergen Yalçın’da Rachid Tepki

Yeni sezon için temellini atmaya devam eden Beşiktaş’ta gergin anlar yaşanıyor….

Rachid Ghezzal ve menajerinin sürekli işi yokuşa sürmesi sonrası Beşiktaş görüşmeleri askıya aldı. Ve Teknik Direktör Sergen Yalçın’ını deliye çevirdi.

Beşiktaş’ın geçen sezon Leicester City’den kiralanan ve şampiyonlukta önemli pay sahibi olan Rachid Ghezzal’la yeniden anlaşmak için yaptığı görüşmelerde oyuncunun ve menajerinin tavrı yönetimin de Sergen Yalçın’ın da sabrını taşırdı.

‘GALATASARAY’ DEDİ, SİNİRLER GERİLDİ

Hürriyet’in haberine göre; Menajer Anoir Fazuli, 2 gün önce kulübün teklifini kabul ederken son görüşmede “Galatasaray’la görüşüyoruz” demesi sinirleri gerdi.

Faslı menajer “Ghezzal, Beşiktaş’ta kalmak ve oynamak istiyor. Fakat daha önce önerdiğiniz 2 milyon 800 bin Euro bize çok az geldi. Bu nedenle bu rakamı arttırın” talebinde bulundu.

Başkan Ahmet Nur Çebi ise “Ghezzal bizim için değerli. Leicester’de 1.8 milyon Euro alıyordu. Rakamı 2.8 milyon Euro’dan 3.2 milyona çıkardık. Dünyadaki ekonomik krizde biraz insaflı olalım. İsteyen istediği yere gider. Teklifimizi yaptık, bekliyoruz” dedi.


MENAJERİ: “SON RAKAMI SÖYLÜYORUM: 3.2”

Fazuli’nin “Son ve kesin rakam söylüyorum; yıllık 3.2 milyon Euro ücret. 4 yıllık garanti sözleşme ve Leicester’den 4 milyon Euro’ya bonservisini alın” sözleri üzerine Çebi gülümseyerek “Biz hep fedakârlık yaptık” ifadelerini kullandı.


YALÇIN: “AYIPTIR!”

Bu yaşananlar üzerine yönetim görüşmeleri askıya alırken sonrasında teknik direktör Sergen Yalçın devreye girerek menajer Fazuli ile konuştu. Yalçın, Faslı menajere “Kimse Beşiktaş’tan büyük değildir. Başkan Çebi ve yönetimi olağanüstü para verdi. Ayıptır” diye tepki gösterdi.

GHEZZAL’A: “CANIMI SIKIYORSUNUZ”

Ghezzal ile Facetime’dan görüşme yaparak, “Canımı sıkıyorsunuz. Benden çok para alıyorsunuz hala imzalamıyorsunuz. Bunu unutmayın herkesin yeri dolar. Burada çok güzel bir arkadaş grubu yakaladık. Bunu Şampiyonlar Liginde çok iyi değerlendirmeliyiz” ifadesini kullandı. Ghezzal ile sorunu menajerinin çözeceğini belirtti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın