Sergen Yalçın’a Yeni Sözleşme

 Sergen Yalçın’a Yeni Sözleşme
Okunuyor Sergen Yalçın’a Yeni Sözleşme

Üste Üste alınan kötü kayıplar sonrası , Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Ve Sergen Yalçın toplantı yaptılar..

Tecrübeli teknik direktör Sergen Yalçın Giresun  mağlubiyeti sonrası ‘istifa’ sinyalleri verirken, Başkan Çebi de “Olağanüstü durumlarda olağanüstü kararlar alınabilir” ifadelerini kullanmıştı. Pazar günü ki toplantı sonrası “Birlikte yola devam ediyoruz” kararı verildi.

1 YIL DAHA YOLA DEVAM

Sergen Yalçın’ın ‘istifa’ düşüncesi, Başkan Çebi tarafından kabul görmezken; ikili görüşmenin ardından alınan en önemli karar ise, Sergen Yalçın’ın sözleşmesinin 1 yıl daha uzatılması oldu. Başkan Çebi, “Bu takımı sen kurdun, sen ayağa kaldıracaksın. Sana güveniyorum” diyerek hocasını motive ederken; teknik patron Sergen Yalçın’ın da, “Bana ve ekibime güvendiniz. Sizleri ve camiamızı mahcup etmeyeceğiz, buna emin olabilirsiniz. Sonuna kadar savaşacağız” diye konuştu.


NELER YAPILACAK?

Bu görüşmenin ardından alınan kararlar şu şekilde:

 -Sergen Yalçın’ın sözleşmesi bir yıl daha uzatılacak.

 -İlk yarıda puan farkına göre gelecek sezon hazırlıklarına erkeden başlanacak.

 -Kiralık oyunculardan mümkün olduğu kadar uzak durulacak.

 -Gelecek sezon yola devam edilecek az sayıda oyuncu ligin ikinci

MOTİVE KURALLAR GELİYOR!

Beşiktaş’ta sözleşmesi 1 yıl daha uzatılacak olan Sergen Yalçın, kısa süre içinde radikal kararları uygulamaya sokacak. Yalçın’ın yönetime sunacağı raporun hemen ardından ceza ve sert yaptırımlar yerine, oyuncuları motive edecek hamleler yapılacak.

Buna göre maaşlar gününde ödenmeye devam edecek, eski alacaklar varsa ödenecek, oyuncuların Ümraniye dışında özel hayatları olmasına özen gösterilecek, tüm oyuncuların forma giymesi için azami özen gösterilecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın