Sergen Yalçın Yönetim’den Mame Diouf’u İstedi

 Sergen Yalçın Yönetim’den Mame Diouf’u İstedi
Okunuyor Sergen Yalçın Yönetim’den Mame Diouf’u İstedi

Sezonu çifte kupa ile kapatan Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor… Usta çalıştırıcı Sergen Yalçın’dan flaş transfer atağı geldi…

Siyah-Beyazlıların 1 yıllık yeni sözleşme imzalamaya hazırlandığı Sergen Yalçın’ın yönetimden istediği golcülerden biri ortaya çıktı.

Başarılı teknik adam, Beşiktaş’tan Mame Diouf’un transfer edilmesini talep etti. 33 yaşındaki Senegalli forvet, geride bıraktığımız sezonda Hatayspor formasıyla 38 maçta attığı 19 golle dikkat çekti.

Geride bıraktığımız sezonu Sergen Yalçın yönetiminde çifte kupayla kapatan Beşiktaş’ta yeni sezonun transfer çalışmaları sürüyor. Siyah-Beyazlılar, yapılacak olan takviyeleri sezon başı kampına yetiştirmek için yoğun mesai harcıyor.

SERGEN DIOUF’U İSTİYOR

Vincent Aboubakar’ın ayrılığı, Cenk Tosun’un da sakatlığı sonrası Everton’a geri dönüşüyle birlikte iki santrfor ihtiyacı doğan siyah-beyazlılarda teknik direktör Sergen Yalçın, Bu boşluğu Dıouf ile doldurmak istiyor…

1,1 MİLYON EURO’YA SERBEST KALIR MADDESİ VAR

Senegalli golcünün Hatayspor’la olan sözleşmesinde 1 yıl daha opsiyon bulunmasına rağmen, ‘1.1 milyon euroya serbest kalır’ maddesi de mevcut.

GEÇEN SEZON 38 MAÇTA 19 GOL ATTI

Diouf, geçtiğimiz sezon Hatayspor’da 38 maçta 19 gol, 5 asistlik performans sergileyerek tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın