Sergen Yalçın Yönetimden 5 Transfer Talep Etti.

 Sergen Yalçın Yönetimden 5 Transfer Talep Etti.
Okunuyor Sergen Yalçın Yönetimden 5 Transfer Talep Etti.

Gelecek sezon için kollarını sıvayan Sergen Yalçın , daha kapsamlı bir kadro kurmak istiyor. Ve bunu için yönetimden taleplerde bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın yeni sezon kadro taleplerini tek tek aktardı…

GENİŞ BİR KADRO İSTEDİ

Beşiktaş Yönetimi’nden ilk olarak Asbaşkan Emre Kocadağ’ın nabız yokladığı, ardından Başkan Ahmet Nur Çebi ile bir araya gelerek yeni sözleşmeye imza atacak olan Teknik Direktör Sergen Yalçın daha güçlü ve geniş bir kadro istedi

GOLCÜ TALEBİ

Çifte kupayla kapattığı geçtiğimiz sezon ekonomik nedenlerden dolayı istediği genişlikte bir kadroya sahip olamayan siyah-beyazlı hoca, iki tane takıma üst düzey katkı sağlayabilecek golcü talep etti.

“LARIN VE ABOUBAKAR KALIRSA BİR SANTRFOR YETER”

Süper Lig’in son 10 haftasında sakatlıklar yüzünden çok sıkıntı yaşadığı için artık işini şansa bırakmak istemeyen Sergen Yalçın, Cyle Larin ile Vincent Aboubakar’ın kalması halinde bir santrforun yeterli olacağını bildirdi.

“AYRILIRLARSA EN AZ İKİ GOLCÜ LAZIM”

Beşiktaş’ın teknik patronu, Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecekleri için Larin veya Aboubakar’ın takımdan ayrılması durumunda en az iki golcüye ihtiyaç duyacaklarının altını çizdi.

BİR STOPER, BİR KANAT, BİR DE OFANSİF ORTA SAHA

Takıma yapılacak takviyeler konusunda yardımcılarıyla sürekli görüş alışverişinde bulunan Sergen Yalçın, yönetimden ayrıca bir stoper, bir kanat oyuncusu ve bir de ofansif orta saha transferi bekliyor. Yalçın’ın santrfor transferi kadar ofansif orta saha oyuncusuna da önem verdiği öğrenildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın