Sergen Yalçın, Maç Sonu Patladı

 Sergen Yalçın, Maç Sonu Patladı
Okunuyor Sergen Yalçın, Maç Sonu Patladı

Süper Lig’in 31. haftasında Beşiktaş, konuk ettiği Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldığı maç sonu düzenlene basın toplantısında konuştu Sergen Yalçın, maçın hakemi Halil Umut Meler’e yüklendi.

Sergen Yalçın, rakipleri karşısında yakaladıkları pozisyonları değerlendiremediklerini söyledi.

“Her iki taraf da iyi mücadele etti. Oyuncular koştular, çaba sarf ettiler. Ellerinden geleni yaptılar. Öne geçtikten sonra maçı bitirebileceğimiz pozisyonları yakaladık. Erken bitirebilirdik. Hem Fenerbahçe kalecisi engel oldu hem de oyuncularımız bunu sağlayamadı. Ozan Tufan da güzel bir gol attı.” dedi.

Maçın hakemi Halil Umut Meler’i eleştiren Yalçın, “Hakem Halil Umut Meler rakibi oyuna ortak etmek için her şeyi yaptı. Hakem arkadaştan hiç memnun değiliz, inşallah bir daha kendisini Beşiktaş maçlarında görmek istemiyoruz. Daha önce de bizim maçları yönetti. Biz böyle enteresan maç yöneten hakemlerle oynamak istemiyoruz. Ortadan yöneten, gördüğünü çalan arkadaşlar gelirse çok iyi olur.” diye konuştu.

“Bu maçta da ürettik ama sonuçta sıkıntı yaşadık. Karşımızda Fenerbahçe gibi büyük bir camia, güçlü bir takım vardı. İyi oyuncuları var. Kolay maç değil. Kupada 120 dakika oynadık. Oyundan memnunum. Oyunculara teşekkür ediyorum. Ligin bitimine çok var, devamına bakacağız.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın