Sergen Yalçın Maç Sonu Olay Sözler

 Sergen Yalçın Maç Sonu Olay Sözler
Okunuyor Sergen Yalçın Maç Sonu Olay Sözler

Beşiktaş dün akşam Ankaragücü ile karşı karşıyaydı. 2-2 skor ile biten maç , gerginlik yarattı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, maç ardından değerlendirmeden bulundu.

Sergen Yalçın;

Bazı futbolcularımızın performansı yetersiz geldi. “Kendi sahamızda kesin galibiyet hedefimiz vardı. İçerideki maçları fire vermek istemiyoruz. Bu oyun kağıt üstünde oynanan oyun değil, sahada oynanan oyun. Özellikle 2-0’dan sonra takımın verdiği tepki, mücadele beklenenin çok altında. Bazı oyuncularımızın performansı çok aşağıda” şeklinde konuştu.

Ankaragücü’nden iki futbolcunun kırmızı kart görmesi lazımken olmadı, görmesi gerekiyordu. Halis Özkahya pas geçti. Atılması gereken oyuncuyu oyundan çıkarttılar. Oraya çok sığınmak istemiyoruz, arkadaşlar sezon başından beri gerekeni yapıyorlar sahada” dedi.

BU OYUN BENİ ÜZDÜ…

2-0 ‘lık skordan sonra puan vermemiz beni çok üzdü. Oyuncularımın bana izin vermesi, tepki göstermesi gerekiyordu. Daha sağlam durmalıydık, mücadele etmeliydik. Maalesef bugün bunları yapamadık, üzgünüz. Önümüzde 7 maç var ve hala öndeyiz. Bu oyun olmaz, bu oyun bizim oynadığımız oyun değil. Hatalarımızı düzeltmek zorundayız yoksa kalan 7 haftada büyük sıkıntı yaşarız. Sivasspor maçı bizim için final maçı değil, önümüzde daha çok maç var.

ADEM LJAJIC VE MENSAH

Adem Ljajic’e de şans verdik ama beklentimizin altında, Mensah’a da şans verdik, o da beklentimizin altında. Demek ki başka bir çözüm üretmemiz gerekiyor”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın