Sergen Yalçın: “İnanılır gibi değil”

 Sergen Yalçın: “İnanılır gibi değil”
Okunuyor Sergen Yalçın: “İnanılır gibi değil”


Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Sporting maçı sonrasında Süper Lig’deki durumları hakkında açıklamalarda bulundu.

Siyah – beyazlı takımın teknik patronu Yalçın, “Lig’de 4-5 puan daha yukarıda olmamız gerekiyordu. Konu dönüp dolaşıp hakemlere geliyor. Nasıl böyle bir pozisyonda golü vermezsin Hatay maçında. İnanılır gibi değil. Kararsız kaldıysan zaten golü vereceksin. Attığımız her gol inceleniyor. Rakiplerin attığı goller araştırılmıyor. Bu da doğal olarak bizi geride bırakıyor.” dedi.

Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın  da tartışılmaya başlandı. İşte yöneticilerin rahatsızlık duyduğu 4 madde…

Beşiktaş’ın Spor Toto Süper Lig ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde şu ana dek bekleneni verememesi teknik direktör Sergen Yalçın’a kulüp içindeki muhalefeti de artırdı. Bazı yöneticiler hoşnutsuzluklarını dile getirirken Sergen Yalçın’a yapılan 4 eleştiri şöyle;

1- Yeni sözleşmeye geç imza attı ve Beşiktaş’a zaman kaybettirdi: “Yöneticiler, geç imzadan dolayı Beşiktaş’ın çok zaman kaybettiği görüşünde.”

2- Geç imza attığı için takımı gerektiği gibi yeni sezona hazırlamadı: “İmzanın geç atılması takımın geç toplanmasına neden oldu. Yeni sezon için yeterli çalışma süresi kalmadı.”

3- Hazırlık kampı doğru ve zamanında yapılmadığı için takımda çok fazla sakatlık oldu: “Kampın yanlış zamanda ve doğru planlama çerçevesinde yapılmamasından dolayı bu kadar çok sakatlığın yaşandığı görüşü hakim…”

4- Geçen yıl gelen şampiyonluktan sonra Sergen Yalçın bu sezon elde ettiği krediyi tüketiyor, işini ciddi ve disiplinli şekilde yapmıyor: “Sergen Yalçın’ın rahat tavır sergilediği ve rehavete kapıldığı, bu yüzden de takım üzerindeki etkisini kaybettiği belirtiliyor.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın