Sergen Yalçın ile Ahmet Nur Çebi Arasında Geçen Diyalog

 Sergen Yalçın ile Ahmet Nur Çebi Arasında Geçen Diyalog
Okunuyor Sergen Yalçın ile Ahmet Nur Çebi Arasında Geçen Diyalog

Beşiktaş’ta sezonu çifte kupayla tamamlayan teknik direktör Sergen Yalçın için flaş gelişmeler yaşanıyor…

Başarılı antrenör, Siyah-Beyazlılarla yeni sözleşme konusunda anlaşma sağlayamadı. Sergen Yalçın konuyla ilgili Rıdvan Dilmen’e yaptığı açıklamada “Dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım” ifadelerini kullanırken başkan Ahmet Nur Çebi’yle aralarında geçen diyalog da ortaya çıktı.

BUGÜN RESMİ AÇIKLAMA GELEBİLİR

Beşiktaş’ta dün teknik direktör Sergen Yalçın’la yapılan görüşmelerden yine sonuç çıkmadı. Yönetimin konuyla ilgili bugün açıklama yapması bekleniyor.

“MAALESEF BİR SONUÇ ÇIKMADI”

Çebi, Yalçın’la anlaşamamanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek, “Ekonomik yönden tüm imkânlarımızı zorladık ama maalesef bir sonuç çıkmadı” dedi.

Peki, Çebi ile Yalçın arasındaki görüşmelerde ilk günden itibaren neler yaşandı? İşte 2 hafta önce başkan Çebi ile asbaşkan Emre Kocadağ’ın Yalçın’la yaptığı kısa toplantıda konuşulanlar…

– Ahmet Nur Çebi:Kulübümüzün içinde bulunduğu durum ortada. Harcama limitimiz az. Bu nedenle yıllık 12 milyon TL öneriyoruz. Sen ne istersin?

– Sergen Yalçın: Başkanım, ben para konuşmam. Hakkım olan parayı istiyorum.

– Ahmet Nur Çebi: Senin kafandan geçen rakam nedir?

– Sergen Yalçın: 30 milyon TL…

– Ahmet Nur Çebi: Bu imkansız.

– Sergen Yalçın: Başkanım bir forvet alacağız, fiyatı 3 milyon Euro. Nasıl vereceksiniz?

– Ahmet Nur Çebi: O kadar para vermeyiz.

– Sergen Yalçın:Kararınıza saygılıyım. Kamuoyu önünde çıkıp açıklama yapalım. Siz anlaşamadığınızı belirtin. Ben de dinleneyim.

– Ahmet Nur Çebi:Bakarız, düşünürüz.

DÜN TEKLİF 25 MİLYON TL’YE KADAR YÜKSELTİLDİ ANCAK…

İki hafta önce gerçekleşen bu görüşmenin ardından taraflar dün tekrar bir araya geldi. Başkan Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın’a önce 20 milyon TL teklif etti. Yalçın olumsuz yanıt verince rakam 25 milyon TL’ye yükseltildi ancak Yalçın yine ikna olmayınca toplantı sona erdirildi.

CAMİANIN ÖNDE GELEN İSİMLERİ DEVREYE GİRDİ

Taraftarların heyecanla ve endişeyle takip ettiği görüşmelerde anlaşma sağlanamaması üzerine camianın bazı önde gelen isimlerinin devreye girdiği öğrenildi. Beşiktaş Yönetimi ile teknik direktör Sergen Yalçın arasındaki yeni sözleşme görüşmelerine bugün de devam edilmesi ve kesin bir sonuca varılması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın