Sergen Yalçın Gizli Görüşmeyi Açıkladı

 Sergen Yalçın Gizli Görüşmeyi Açıkladı
Okunuyor Sergen Yalçın Gizli Görüşmeyi Açıkladı

Sergen Yalçın, Kayserispor maçında alkış alan ve galibiyeti getiren oyunun sırrını anlattı.

“Başkanımız Çebi, hepimizi duygulandıran güzel sözler söyledi. Daha sonra ben 6 saat futbolcularla bire bir görüştüm. Onlara ‘Aynaya bakın; Türkiye’nin en iyi futbolcularını görürsünüz. Siz gerçek futbolunuzu oynadıktan sonra karşınızda kimse duramaz’ dedim.”

Beşiktaş’ta peş peşe gelen F.Bahçe ve A.Gücü beraberliklerine Aboubakar, Cenk, Larin, Hasic, Oğuzhan, Welinton ve Atiba’nın yokluğu eklenince Kayseri maçının önemi ve zorluğu bir kat daha artmıştı. Açıkçası camiada ‘puan kaybetme’ endişesi vardı. Ancak korkulan olmadı. Tam tersine Beşiktaş, sezonun en iyi futbollarından birini sergileyip Kayserispor’u adeta sürklase etti. Topla oynamada yüzde 64’e 36, şutlarda 19’a 6 gibi ezici bir üstünlük sağlayan siyah beyazlılar, 3-1’lik skorla galibiyet hasretine son verdi.

Çebi ‘Bu yoldan dönüş yok’ dedi

“Toplantıda başkanımız çok güzel bir konuşma yaptı; ‘Buralara nasıl zorluklarla geldiğimizi siz de, biz de biliyoruz. Unutmayın; kulüpte aylarca ödemeleler yapılamadı, kimse para alamadı. Biz tüm imkanlarımızı seferber edip, alacaklarınızı ödedik. Siz de bizim bu çabamızın karşılığını en güzel şekilde verdiniz. Lideriz ve çok büyük bir avantajımız var. Bu saatten sonra geri dönüş yok; şampiyonluk için yüreğinizi ortaya koyun’ dedi. Herkesi duygulandıran etkileyici bir konuşma oldu.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın