Sergen Yalçın Devrede Alexandru Maxim Harekatı

 Sergen Yalçın Devrede             Alexandru Maxim Harekatı
Okunuyor Sergen Yalçın Devrede Alexandru Maxim Harekatı

Sezonu çifte kupa ile kapatan Beşiktaş zaman kaybetmeden gelecek sezon için kolları sıvadı. daha güçlü bir kadro oluşturmak için elinden geleni yapan yönetim , Sergen Hoca’nın raporu doğrultusunda ilerliyor.

Beşiktaş Teknik Diretörü Sergen Yalçın, Gaziantep’in yıldızı Alexandru Maxim’i gözüne kestirdi. Uzun süredir genç yeteneği takip eden Yalçın; Rumen Hoca Marius Sumudica,nereden bulduğumuzu sormuştu.”

Kara Kartal, 10 numara için önümüzdeki günlerde pazarlıklar başlayacak. 30 yaşındaki futbolcu ise gelişmelerden haberdar…

Mensah ve Ljajic’in performanslarından memnun kalmayan başarılı çalıştırıcı, bu bölgedeki açığı Alexandru Maxim’in kapatacağını düşünüyor.

YILDIZ OYUNCU SICAK BAKIYOR

Alexandru Maxim de kendisine olan Beşiktaş ilgisinin farkında. Tecrübeli yıldız da Siyah-Beyazlı formayı giymeye sıcak bakıyor. Her şeyi kulüpler arasındaki anlaşma belirleyecek. Alexandru Maxim açısından herhangi bir sorun bulunmuyor. Ancak yıldız oyuncunun üstün formu sonrası ucuza gitmesi beklenmiyor.

3-4 MİLYON EURO CİVARI

Geçtiğimiz sezon 38 lig maçına çıkan 1.77 boyundaki futbolcu, 15 gol-3 asistlik performans sergiledi. Takımının hücum gücünü neredeyse tek başına çekti. Sergen Yalçın, ondan benzer bir grafiği Beşiktaş’ta da bekliyor.

Siyah-Beyazlılar’ın bu transferi 3-4 milyon euro civarında bir rakama bitirmek istediği kaydedildi. Gaziantep daha yüksek bir rakam ister ve oyuncu elde kalırsa, Maxim sezon sonunda boşa çıkacak

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın