Sergen Yalçın: “Çifte Bayram Yaşatalım!”

 Sergen Yalçın: “Çifte Bayram Yaşatalım!”
Okunuyor Sergen Yalçın: “Çifte Bayram Yaşatalım!”

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray ile deplasmanda oynayacakları derbi öncesi oyuncularını toplayıp onlarla konuştu.

Yalçın, “Sezon başından bu yana çok zor şartlar altında çalıştık, birlikte çok şey yaşadık. Acıya da sevince de ortak olduk. Şimdi bu emeklerimizin karşılığını almak için son bir gayret istiyorum. Size inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Hırs dolu ifadeler kullanan Sergen Yalçın; “Biz her zamanki oyunumuzu oynayalım, baskıyla girelim, galibiyetle çıkalım gerisini rakiplerimiz düşünsün” şeklinde konuştu.

TARAFTARA ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Bu sezon yüksek performanslı başarı yakalayan Kartal’ın Hocası şu sözlere yer verdi: “Taraftarlarımızın desteğini her zaman yanımızda hissettik. Tribünde yoktular ama sevgilerini hepiniz hissettiniz, gördünüz. Ne kadar etkili bir taraftar olduklarını kanıtladılar. Şimdi onlara çifte bayram yaşatalım”

SAKATLIKLAR İÇİN ÖZEL PROGRAM

Beşiktaş’ta Cenk Tosun, Hasic ve Oğuzhan sezonu kapattı. Hafta boyunca çalışmalara dönmesi beklenen Aboubakar ve N’Koudou’nun dönüşü uzadı. Derbi planı da değişti. Hafta boyunca oyuncuları stresten uzak tutmak için aktiviteler içeren antrenman programları uygulayan teknik heyet, tempoyu da çok yüksek tutmadı.

4 OYUNCU İÇİN SARI ALARM!

Debi öncesinde 3 sarı kartı olan Cyle Larin, Atiba Hutchinson, Dorukhan Toköz ve Adem Ljajic bugün sarı kart görmeleri halinde cezalı duruma düşecekler. Yıldız oyuncular, Vodafone Park’taki Karagümrük maçında forma giyemeyecekler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın