Sergen Yalçın, Beşiktaş Yönetiminden Talep Ettiği Ücret

 Sergen Yalçın, Beşiktaş Yönetiminden  Talep Ettiği Ücret
Okunuyor Sergen Yalçın, Beşiktaş Yönetiminden Talep Ettiği Ücret

Sezonu çifte kupayla kapatan Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın için sıcak saatler yaşanıyor.

Gelecek sezon tekrar kadronun başında olması beklenen Sergen Yalçın’ın talep ettiği ücret belli oldu.

Beşiktaş’a çifte kupa kazandıran Sergen Yalçın’ın biten sözleşmesi ile ilgili belirsizlik sona eriyor. Siyah-beyazlı kulübün icra kurulu üyesi Cenk Sümer, dün Yalçın’la Çeşme’de ön görüşme yaptı.

SERGEN YALÇIN’IN İSTEDİĞİ ÜCRET

Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ’ın da deneyimli hoca ile bugün bir araya geleceği öğrenildi. Görüşmenin olumlu sonuçlanması beklenirken, Sergen Yalçın’a önerilecek mukavelenin 3 yıllık olduğu bildirildi. Sergen Yalçın’ın sezon başına 2.3 milyon euro istediği öğrenildi.

“BEN SADECE İŞİME KONSANTRE OLDUM”

Sergen Yalçın, önceki gün A Spor’a verdiği demeçte, sezon içinde yaşadıkları sıkıntılardan bahsederken şunları söylemişti: “Ekonomik sorunlar var, pandemi var. Lig başlayalı 6 hafta olmuş. Eleştiriliyoruz, arkamızdan hocalarla görüşülüyor. Biliyoruz ama konuşmuyoruz. Ben sadece işime konsantre oldum. Kulübe zorluk yaşatmadım, en başarılı olduğum konu bu. Para harcatmadım. 2 tane genç kaleciyle oynadım. Beşiktaş’a 20 yaşında sol bek kazandırdım.” ifadelerini kullandı.

“ONU YILLAR ÖNCE GÖREVLENDİRMEMİZ GEREKİRDİ”

Hocamızla birlikte mümkün olduğunca birinci hedefim A takımı muhafaza etmek. Kendimi baskı altında hissederek yanlış bir transfer yapmayacağım. İnşallah sağlık sıhhat olur ve Sergen hocamızla aramız bozulmaz.” şeklinde konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın