Sergen Yalçın: “Bahane yok, kazanacağız!”

 Sergen Yalçın: “Bahane yok, kazanacağız!”
Okunuyor Sergen Yalçın: “Bahane yok, kazanacağız!”

Süper Lig mücadelesine devam eden Beşiktaş’ta Sergen yalçın rüzgarı esiyor… Şampiyonluğu bu sezonda gögüslemek isteyen Teknik direktör çok iddialı

Bu hafta Sivasspor’u ağırlayacak olan Kara Kartal’da Sergen Yalçın galibiyet istedi.

Dünkü idman öncesinde futbolcularıyla bir araya gelip toplantı yapan hoca “Sadece bu maça odaklanıp kazanacağız. Başka bir alternatif yok. Aradan sonra aynı şekilde kaldığımız yerden devam etmemiz gerekiyor.

Ligde yaşadığımız puan kayıplarına son verme adına iyi bir şans. Yoksa alışkanlık yapar. Sonuçta sahaya rakip gibi 11 kişi çıkıyoruz. Hiçbir bahaneye yer yok” dedi.

Teknik Direktör Sivasspor karşısında görev vermeyi planladığı Serdar Saatçı ile de özel bir görüşme gerçekleştirip Ajax maçındaki performansından ötürü oyuncusunu kutladı.

“BÖYLE DEVAM ERSİN”

Yalçın’ın ayrıca Ersin’le de özel görüştüğü ve Sivasspor maçında da başarılı performansını sürdürmesini beklediğini ilettiği öğrenildi

DOMAGOJ VIDA GERİ DÖNDÜ

Beşiktaş’ta 11 sakat futbolcudan 3’ü takıma geri dönüyor. İdmanlara başlayan Domagoj Vida’nın taban sakatlığını atlattığı ve Sivas maçında ilk 11’de başlayacağı belirtildi.

Fiziksel açıdan hazır olmayan Alex’e kulübede eşlik edecek bir diğer isim de Necip Uysal. Kaptan Necip’in ağrılarının geçtiği ve çalışmalara yeniden başladığı ifade edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın