Sergen Yalçın: “3-0, 4-0, 5-0 olurdu”

 Sergen Yalçın: “3-0, 4-0, 5-0 olurdu”
Okunuyor Sergen Yalçın: “3-0, 4-0, 5-0 olurdu”

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Gaziantep FK’yı 2-1 kazandıkları maç sonu konuştu.

Sezonun en rahat maçını Gaziantep karşısında çıkarttıklarını ifade eden Sergen Yalçın, “Bana göre müthiş oynadık. İlk yarıda rakip çok kapandı, tamamen savunma oynadılar. Sürekli pas yapıp delmeye çalıştık. 2-3 tane de pozisyon bulduk. İkinci yarıda inanılmaz pozisyonlar yakaladık. Son haftalarda oynadığımız en rahat maçtı. Çok rahat davrandık, 3-0, 4-0, 5-0 olabilecek bir maçtı. Maçın 89. dakikasında bir pozisyon verdik, gören de 20 pozisyon verdik der” dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ÇOK ÖNEMLİ

Her maçın zorlu olduğunu ifade eden Sergen Yalçın, “Maçlar zor, kağıt üstünde kolay gözüken maçlar çok zor geçiyor. Herkes savaşıyor, herkes elinden geleni yapıyor.

Hakem kararları hakkında da konuşan Sergen Yalçın, “Geçen hafta Malatya maçında hakem kötüydü evet ama bize de çok kötüydü. Biz kazanıyoruz, biz hiçbir şey oynamıyoruz ama kötü oynayan ve kaybeden hemen hakeme söyleniyor.” Benim bir pozisyonda sesim fazla çıktı, Mete Hoca geldi sarı kart gösterdi, 3 sarı kartımı olduğunu biliyordum, sağ olsun geldi 4 yaptı bizi, haftaya kulübede olamayacağım. Hakem ve VAR konusunda en rahatsız olması gereken takım Beşiktaş” şeklinde konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın