Sergen Hoca’dan Maç Değerlendirmesi

 Sergen Hoca’dan Maç Değerlendirmesi
Okunuyor Sergen Hoca’dan Maç Değerlendirmesi

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, dev derbi sonrası konuştu….

Kazandıkları için mutlu olan Sergen Yalçın taraftar takıma destek verdi, onlara teşekkür etti . Derbiler her zaman önemlidir , buradan skor ile ayrılmak bize moral oldu.


Bence çok güzel bir müsabaka oldu. Galatasaray’ı da tebrik ediyorum. Dostça, centilmence, dürüstçe bir maç oldu. Penaltı gol olsa berabere biterdi. İki taraf oyuncularına da teşekkür ediyorum. İzleyicilere mücadele gücü yüksek bir maç izlettiler.

Oyunsal anlamda güçlüydük. Larin’in performansı geçen seneyi hatırlatır nitelikteydi. O da güçlü şekilde aramıza döndü.

Uzun bir maraton oynuyoruz. 1 maçta 3 puan sonucu etkilemiyor. Ligin tamamında iyi gidersek final bölümünü görürüz. En büyük hedefimiz bu. Başlangıcımız çok iyi olmadı. Şampiyonlar Ligi bizi yordu, sakatlıklar oldu. Kaybedilen maçlarla hem takımın hem taraftarın morali bozuldu. Taraftar merak etmesin.

Larin fizik gücü iyiyse ve hazırsa her maçta gol atma ihtimali var. Hem hızlı, hem fizik gücü yüksek. Kenar oyuncusunda istediğin her şey var. Yeter ki fizik olarak hazır olsun. Bugün bizi çok memnun etti. Çok istekli, arzulu, mücadele eden, isteyen, kovalayan bir oyuncuydu.

Larin’in arkasında Umut da çok iyi oynadı. İlk defa oynadı ligde. Önemli olan mücadelesi. Asisti önemli değil ama Larin ve Umut bugün çok göze battılar.

Altyapıdan gelen oyuncularımıza fazlaca inanıyoruz. Bunların başında Ersin ve Rıdvan var. Serdar da yavaş yavaş bu seviyeye doğru çıkıyor. Yakın zamanda Serdar da görev alacak. 3’ü önemli. Arkadan gelenler de var. Yavaş yavaş herkesi yukarı almak istiyoruz. Yetenekli oyuncular var. Sabırlı olmalıyız. Hiçbir şey bir anda olmuyor. Lütfen sabırlı olalım.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın