Sergen Hoca’dan Hakem İsyanı

 Sergen Hoca’dan Hakem İsyanı
Okunuyor Sergen Hoca’dan Hakem İsyanı

Süper Lig’de Sivas galibiyeti sonrası moral bulan Beşiktaş’ta Teknik direktör Sergen Yalçın Hakem yönetimlerine sitem etti.

Milliyet’ten Serdar Sarıdağ’ın haberine göre; Maçın sonrası yönetici ve kurmaylarıyla durum değerlendirmesi yapan Sergen Yalçın’ın, “Hakem kırmızı kartta haklı… Ama bu bir değil, iki değil… Bize yapılan fauller neden verilmiyor? Sezon başından beri maçlarımıza bakılsın. Darbeye bağlı sakatlıklar yaşanıyor ama ne faul var ne kart. Bu sadece bu seneyle ilgili değil. Genel olarak aynı sorunu yaşıyoruz” dediği ortaya çıktı.

Sergen Yalçın’ın bu isyanına hak veren yöneticilerin ise, “Zaten bu konuda bir çalışmamız var. Bununla ilgili basın açıklaması yapılacak. Son maçta bir penaltımız verilmedi. Golden önce faul var. Sivasspor aleyhine de yanlış kararlar var. Bu sadece bizim değil, Türk futbolunun çok büyük bir sorunu… Biz sadece adil yönetim istiyoruz. Kendimiz için özel bir ayrıcalık da istemiyoruz. Böylesine hakem yönetimleri sadece kulüplere değil, ligin marka değerine de zarar veriyor” dedikleri öğrenildi.

Öte yandan Sergen Yalçın maçtan sonra takıma bir gün izin verdi. Yalçın, maç sonrası konuşmasını ise bugünkü idman öncesi yapacağı söyleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın