Sergen Hoca’dan Dortmund Uyarısı

 Sergen Hoca’dan Dortmund Uyarısı
Okunuyor Sergen Hoca’dan Dortmund Uyarısı

Süper Lig’de dolu dizgin devam eden Beşiktaş’ta sıcak gelişimler yaşanıyor. Bu sezonda şampiyonluğu göğüslemek isteyen Kara Kartal emin adımlar ile ilerliyor…

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Yeni Malatyaspor karşısında oynanan futbol ve alınan skordan memnun olduğunu belirtirken, aynı başarıyı Şampiyonlar Ligi’nde de göstermeleri gerektiğini söyledi.

Devler Ligi’ndeki rakipleri Borussia Dortmund’dan kesinlikle çekinmediklerini vurgulayan Yalçın, ekibiyle birlikte 2 haftadır Alman ekibinin maçlarını izleyip gerekli hazırlıkları yaptıklarını ifade etti.”HERKES İŞİNİ YAPARSA SIKINTI YOK”

Teknik direktör Sergen Yalçın , tüm oyuncuların sahada kendilerine verilen görevi yerine getirmeleri durumunda Dortmund karşısında istedikleri sonucu elde edeceklerini öne sürerek, “Herkes görevinin bilincinde olur ve işini yaparsa sıkıntı yok. Rakibin bütün zayıf ve güçlü yönlerini belirledik. Dortmund ofansif yönden güçlü ancak geri dönüşlerde sorun yaşayan bir takım. Biz bu zaaflarını en iyi şekilde değerlendirmeliyiz” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın