Sergen Hoca Rotayı Çizdi; Hepsini Kazanmak Zorundayız

 Sergen Hoca Rotayı Çizdi; Hepsini Kazanmak Zorundayız
Okunuyor Sergen Hoca Rotayı Çizdi; Hepsini Kazanmak Zorundayız

Süper Lig’de kıyasıya mücadelye devam eden Beşiktaş , Galatasaray derbisini kazanarak rahat nefes aldı.

Rakiplerini önüne geçen usta çalıştırıcı; kazanılan puanların boşa gitmemesi için Hatay maçını da kazanmaları gerektiğin dile getirdi.

Bu karşılaşmadan üç puanla ayrılmaları halinde ligdeki puan kayıplarının telafi edilmiş olabileceğini tüm takıma aktaran deneyimli teknik adamın, “Yeni bir sayfa açtık. Bir çıkış yakaladık ve bunun devamını getirmek zorundayız” ifadelerini kullandığı vurgulandı.

Durum değerlendirmesi yapan Yalçın’ın, “Önümüzde milli araya kadar zorlu üç maç var. İkisi lig diğeri Şampiyonlar Ligi… Hepsini kazanmak zorundayız. Hem Avrupa’da hem Türkiye’de var olmak istiyorsak bu kalan üç maçı sırasıyla kazanmalıyız. Elbette şu an önümüzdeki karşılaşmaya odaklanmamız gerek. Hatayspor maçını kazanırsak bu durum kalan iki müsabakaya da olumlu yansıyacaktır” diye konuştuğu dile getirildi.


Sergen Yalçın, Hatayspor hakkında da uyarılarda bulundu. Rakibin çıkışına dikkat çekerek futbolcularını bu zorlu maça hazırlayan Sergen Yalçın, kesinlikle bireysel hatalara dikkat edilmesi gerektiğini de aktardı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın