Sergen Hoca İmza Yolunda İşte Alacağı Ücret…

 Sergen Hoca İmza Yolunda                  İşte Alacağı Ücret…
Okunuyor Sergen Hoca İmza Yolunda İşte Alacağı Ücret…

Beşiktaş’ın Bu sezonu çifte kupa ile kapatmasıyla hareketlilik başladı. Gelecek sezon kadronun başında tekrar olacak Sergen hoca imza masasında ..

Ligde yarış devam ederken yaşadığı ciddi sıkıntıları, “Sezon bitsin anlatacağım.” demesine rağmen geride bırakmak niyetinde olan Yalçın, ücret konusunda da yönetimi çok fazla sıkıntıya sokmamaya özen gösteriyor.

Sergen Yalçın’ın, çifte kupa başarısı gösteren bir teknik adam olarak yeni anlaşma için talep ettiği rakamın 2 milyon euro olduğu, yönetimin de bu konuda onu fazla zorlamayacağı belirtiliyor.

Bu sezon primler dahil 7 milyon TL civarında bir ücretle çalışan Sergen Yalçın, sezon içinde yaşanan önemli sorunlara rağmen yola devam etmek istiyor.

İMZA ATILACAK

Önümüzdeki günlerde anlaşmanın detayları konusunda görüşmelerin sonuçlanmasıyla imzalar atılacak. Genç teknik adamın sözleşmesinin 2 yıl daha uzatılması şu anda masadaki en güçlü seçenek.

Kartal’da Sergen Yalçın’la yönetim arasındaki sözleşme görüşmelerinde orta yol bulundu. Genç teknik adamın yıllığı 2 milyon Euro’dan 2 yıllık imza atacağı bildirildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın