Serdar Saatçı’dan beklenen açıklama

 Serdar Saatçı’dan beklenen açıklama
Okunuyor Serdar Saatçı’dan beklenen açıklama

Geçtiğimiz hafta Avusturya kampında Viktoria Plzen’le oynanan hazırlık maçında oyundan alınınca Valerien Ismael’e küfür eden ardından da soyunma odasının kapısını tekmeleyen Serdar Saatçı özür diledi.

Geçtiğimiz hafta Avusturya kampında Viktoria Plzen’le oynanan hazırlık maçında oyundan alınınca Valerien Ismael’e tepki gösteren ardından da soyunma odasının kapısını tekmeleyen Serdar Saatçı özür diledi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan 19 yaşındaki stoper, “Başta büyük Beşiktaş taraftarı olmak üzere başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi’den, yönetim kurulumuzdan, hocamız ve teknik ekibimizden, tüm takım arkadaşlarımdan Beşiktaş’ta çalışan ve Beşiktaşla yaşayan herkesten özür dilerim” dedi.

Avusturya kampında Çekya ekibi Viktoria Plzen’le oynanan hazırlık maçında 72. dakikada oyuna dahil olan ve 83. dakikada performansı nedeniyle oyundan alınan Serdar Saatçı, kenara gelirken teknik direktör Valerien Ismael’e küfür etmiş, ardından da soyunma odasının kapısını tekmelemişti. Bunun üzerine Serdar kadro dışı bırakılmıştı.

19 yaşındaki stoperden beklenen özür geç saatlerde geldi. 

Genç oyuncu ‘Büyük Beşiktaş Camiası’na özürümdür’ notuyla paylaştığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“On yaşımda öz kaynak düzeninden başlayarak bugüne kadar tüm yaş kategorilerinde Beşiktaş formasını giymekten her zaman onur duydum. Milli takımlara kadar yükselmeme vesile olan, Şampiyonlar Ligi sahnesinde kendimi gösterme fırsatı veren şanlı Beşiktaş formasını temsil ederken hiçbir zaman ŞEREFİNLE oyna HAKKINLA kazan ilkesinden de ödün vermedim. Siyah beyaz formanın ağırlığını her zaman üstümde taşıdım. Son günlerde üzerimde oluşan yanlış algıdan dolayı bu açıklamayı yapmak istedim. Başta büyük Beşiktaş taraftarı olmak üzere başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi’den, yönetim kurulumuzdan, hocamız ve teknik ekibimizden, tüm takım arkadaşlarımdan Beşiktaş’ta çalışan ve Beşiktaş’la yaşayan herkesten özür dilerim.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın