Serdar Saatçı sözleşme uzatmanın eşiğinde

 Serdar Saatçı sözleşme uzatmanın eşiğinde
Okunuyor Serdar Saatçı sözleşme uzatmanın eşiğinde

Beşiktaş’ın genç savunma oyuncusu Serdar Saatçı’nın siyah beyazlı takımdaki geleceği belli oluyor.

Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, Beşiktaş gündemini ve transferdeki son gelişmeleri aktardı. Sarıdağ, Dele Alli transferinin detaylarını açıklarken İngiltere’den bir transferin daha gerçekleşebileceğini ifade etti.

Serdar Sarıdağ’ın değerlendirmeleri şu şekilde;

EVERTON’LA ANLAŞMA TAMAM! DELE ALLİ KARARINI VERECEK”

“Everton’la anlaşma tamam. Dele Alli kararını verecek. Beşiktaş’a gelip gelmeme konusunda henüz net kararını vermedi. Belki Everton’da kalır. Kendisi kalabilir Lampard’ın istememesi şart değil. Adem Ljajic, Lens ve Douglas örneklerinde olduğu gibi ama oyuncu kendini yeniden kanıtlamak isterse Beşiktaş, Dele Alli için rehabilitasyon merkezi olur. En azından takım içerisinde huzursuzluk çıkartabilecek bir karakter değil. Zararı kendisine.”

“LEICESTER CİTY’DEN AMARTEY LİSTEDE! SAMY MMAEE DE OLABİLİR, ANA HEDEF KAAN AYHAN’DI”

“Kiralama bedeli olacağını zannetmiyorum. Yıllık ücreti 2 milyon 250 bin euro olacak. Pjanic transferinde yer yerinden oynadı ama olmadı. Galatasaray için de bu iş gerçerli. Transferin havası sahada atılır. Fenerbahçe için de geçerli. Everton’ın Dele Alli’yi istememesinin birçok nedeni var. Dele Alli transferi bugün yarın belli olabilir ve ayrıca Welinton da gidebilir. İki tane stoper alınacağını düşünüyorum. Bu isimlerin de Premier Lig’den olma ihtimali yüksek. Eğer iki seçenek varsa taraftar Amiri’nin de gelmesini isterim.Beşiktaş iyi ve tecrübeli isimlere bakıyor. Yabancı sınırını bekliyorlar. Leicester City’den Daniel Amartey ve Ferencvaros’tan Samy Mmaee listede. Asıl hedef Kaan Ayhan’dı Beşiktaş’ta ama henüz olmadı.”

“SERDAR SAATÇI SÖZLEŞME UZATMANIN EŞİĞİNDE”

“Serdar Saatçı ile yeni bir sözleşme imzalamanın eşiğindeler. Serdar’ın yerinde olsam Beşiktaş’la sözleşme imzalarım. Serdar Saatçı vazgeçmezse, hırsı ve isteğiyle Beşiktaş’ta başarılı olabilir.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın