Serdar Dursun Yuvadan Uçuyor

 <strong>Serdar Dursun Yuvadan Uçuyor</strong>
Okunuyor Serdar Dursun Yuvadan Uçuyor

Serdar Dursun’da sürpriz bir gelişme yaşandı. Sezon başında ayrılık kararı alan ancak ilerleyen süreçte bu kararından vazgeçen Serdar Dursun’a beklenmedik bir talip çıktı.

Fenerbahçe’de geçtiğimiz sezon takımın en skorer ismi olan Serdar Dursun, Jesus’un gelişiyle gözden düşmüştü. Düzenli forma giymek isteyen ve ayrılık kararı alan Serdar Dursun ilerleyen haftalarda bu kararından vazgeçmişti.

SERDAR DURSUN’A BEKLENMEDİK TALİP

Almanya’ya dönme hedefi olan ve bazı takımlarla görüşen, Süper Lig’den de talipleri olan Serdar Dursun son olarak takımda kalmaya karar vermişti. Tüm bu gelişmelerin üzerine sürpriz bir gelişme yaşandı. TRT Spor’un haberine göre Serdar Dursun’a Mechelen takip oldu.

FENERBAHÇE SERDAR DURSUN’UN TRANSFERİNE SICAK

Belçika’da küme düşme hattının 5 puan üzerinde bulunan Mechelen, Serdar Dursun’u sezon sonuna kadar kiralamak adına Fenerbahçe ile görüşmelere başladı. Sarı-Lacivertliler transfere sıcak bakarken, deneyimli golcünün de ikna edilmesi durumunda transfer gerçekleşecek.

LİGDE 10 MAÇA ÇIKTI, 3 GOLE KATKI VERDİ

Bu sezon ligde 10 maça çıkan Serdar Dursun 1 gol, 2 asistlik katkı verdi. 31 yaşındaki forvet 2021-22 sezonunda ise 33 maça çıkmış ve 15 gol, 4 asistlik istatistik yakalamıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın