Serdar Dursun Yuvadan Uçuyor

 Serdar Dursun Yuvadan Uçuyor
Okunuyor Serdar Dursun Yuvadan Uçuyor

Fenerbahçe’de Serdar Dursun dönemi sona eriyor. Jesus’un planları arasında yer almayan deneyimli golcü, süre alamamasından yana şikayetçi. Ayrılığı kafasına koyan Serdar Dursun’un ara transfer döneminde Fenerbahçe’den ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Serdar Dursun’un Fenerbahçe serüveni bitiyor. Geride bıraktığımız sezonda Sarı-Lacivertlilerin en skorer oyuncusu olan deneyimli forvet, Jesus’un gelişiyle bir anda gözden düştü. Fenerbahçe kariyeri bir anda tepetaklak olan Serdar Dursun, takımdan ayrılmaya hazırlanıyor.

SERDAR DURSUN YENİ ADRESİYLE İLGİLİ KARARINI VERDİ

Fenerbahçe’de özellikle son haftalarda iyice süre alamamaya başlayan Serdar Dursun’un söz konusu senaryoda takımdan ayrılmak istediği biliniyor. Süper Lig’den birçok teklif alan tecrübeli forvetin rotasını Almanya’ya kırdığı belirtiliyor.

SERDAR DURSUN SON 7 LİG MAÇINDA SADECE 2 DAKİKA OYNAYABİLDİ

Fenerbahçe’de son 7 lig maçında sadece 2 dakika süre alabilen Serdar Dursun, ara transfer döneminde Almanya’ya dönmenin hesaplarını yapıyor. Fenerbahçe’nin bedelsiz kadrosuna kattığı ve 1,5 sezon daha sözleşmesi olan Serdar Dursun’un ayrılığında zorluk çıkarmayacağı belirtiliyor.

GEÇEN SEZON 15 GOL, 4 ASİSTLİK İSTATİSTİK YAKALAMIŞTI

Geçtiğimiz sezon özellikle İsmail Kartal’ın gelişiyle birlikte formunu yükselten Serdar Dursun, çıktığı 33 lig maçında 15 gol, 4 asistlik katkı vermişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın