Şenol Güneş’in Yeni Prensi Avrupa Devlerinin Radarında!

 Şenol Güneş’in Yeni Prensi Avrupa Devlerinin Radarında!
Okunuyor Şenol Güneş’in Yeni Prensi Avrupa Devlerinin Radarında!

Beşiktaş’ın 17 yaşındaki golcüsü Semih Kılıçsoy, son maçlardaki performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Antalyaspor ve Ankaragücü maçlarında forma giyen genç oyuncu, etkili bir oyun ortaya koyarak teknik direktör Şenol Güneş’in takdirini kazandı.

Semih Kılıçsoy, Beşiktaş’ın Antalyaspor ile 0-0 berabere kaldığı maçta 58. dakikada oyuna dahil oldu. 1,78 boyundaki oyuncu, santrafor ve kanat forvet pozisyonlarında görev yapabiliyor. Semih, hücumda oldukça istekli bir oyun sergileyerek takımına katkı sağladı.

Beşiktaş’ın Ankaragücü ile oynadığı maçta da Semih Kılıçsoy, son dakikalarda oyuna dahil oldu ve kısa sürede etkili bir performans sergiledi. Genç oyuncunun performansı, kulüplerin dikkatini çekti.

Semih Kılıçsoy’un menajeri Murat Teber, Sevilla’nın Sportif Direktörü Monchi ile bir araya geldi ve genç oyuncunun takip edildiği belirtildi. Birçok Avrupa devinin de Semih’i takip ettiği iddia ediliyor.

Beşiktaş’ın genç oyuncusu, alt yapıda gösterdiği performansla da dikkat çekiyordu. Şimdi ise, A takımda gösterdiği başarılı performansla geleceği parlak bir oyuncu olarak görülüyor.

Semih Kılıçsoy, Beşiktaş’ın genç ve yetenekli oyuncularından biri olarak ön plana çıkıyor. Kulübün geleceği için umut vaat eden genç oyuncunun gelişimi, takımın başarısı açısından da önem taşıyor. Kulübün, genç yetenekleri keşfetme ve geliştirme konusundaki başarısı, Beşiktaş’ın geleceği için umut vaat ediyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın