Şenol Güneş’in Israrla İstediği İsim!

 Şenol Güneş’in Israrla İstediği İsim!
Okunuyor Şenol Güneş’in Israrla İstediği İsim!

Transfer çalışmalarına yoğun şekilde devam ettiren siyah beyazlı takımda deneyimli teknik adam Şenol Güneş ile sportif direktör Ceyhun Kazancı arasında bir görüşme gerçekleştirildi. Beşiktaş’ın transfer çalışmalarında öncelik net bir şekilde belirlenmiş durumda.

ŞENOL GÜNEŞ’TEN TEK İSTEK

Siyah beyazlı takımda transfer döneminde takıma dahil olan 5 ismin ardından teknik direktör Şenol Güneş ve sportif direktör Ceyhun Kazancı, bir durum değerlendirme toplantısı yaptı. Deneyimli teknik adam, tek eksiğinin sol bek olduğunu bildirdi.

‘BEŞİKTAŞ, 2.5 MİLYON DOLAR VERDİ’

Beşiktaş’ın sol bek transferi konusundaki hedeflerinden Club Atletico Union’ın 21 yaşındaki oyuncusu Lucas Esquivel’in menajerinden açıklama geldi. Temsilci Gustavo Goni, “Beşiktaş, 2.5 milyon Dolar’lık harika bir teklif yaptı” ifadelerine yer verdi.

Arjantin basınına konuşan menajer Gustavo Goni, “Club Atletico Union’a üç teklif getirdik. Bunlardan bir tanesi Lucas’ın kendisine kupa oynama şansı verdiği ve sevdiği için Racing’di. Bu teklif gerçekten çok hoşuna gitti. İkincisi Türkiye’den Beşiktaş’tı. Beşiktaş, 2.5 milyon Dolar’lık harika bir teklif yaptı ve onlar gerçekten çok büyük bir kulüp. Rusya’dan da teklif geldi ve o teklifte iyiydi” ifadelerini kullandı.

KARİYER PERFORMANSI

Güncel piyasa değeri 750 bin Euro civarında olan Lucas Esquivel, kariyeri boyunca 46 maçta sahaya çıkarken, 1 gol ve 3 asistlik performansla oynadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın