Şenol Güneş Direkt Biletlerini Kesti!

 Şenol Güneş Direkt Biletlerini Kesti!
Okunuyor Şenol Güneş Direkt Biletlerini Kesti!

Sergen Yalçın döneminde transfer edilen iki isme Şenol Güneş tarafından kapı gösterildi.

Sergen Yalçın’ın Beşiktaş’a transfer ettiği 2 ismi Şenol Güneş kapıyı gösterdi. Stoper takviyesi için harekete geçen Beşiktaş’ta Şenol Güneş, Sergen Yalçın’ın talebiyle kadroya katılan 2 futbolcuyu gözden çıkardı. İki isimle de yollar ayrılacak.

SERGEN YALÇIN’IN 2 PRENSİNE ŞENOL GÜNEŞ KAPIYI GÖSTERDİ

Beşiktaş’ta Şenol Güneş kıyıma başladı. Derbi sonrası özellikle savunmacılara yüklenen deneyimli teknik adam, Sergen Yalçın’ın isteğiyle kadroya katılan iki futbolcunun biletini kesti. Şenol Güneş yönetime verdiği raporda söz konusu futbolcularla yolların ayrılmasını istedi.

Sergen Yalçın döneminde transfer edilen Welinton ve Francisco Montero’nun Beşiktaş kariyeri sona eriyor. Şenol Güneş yönetime verdiği raporda iki isimle de yolların ayrılmasını istedi. Siyah-Beyazlılar devre arasında Sergen Yalçın’ın gözdeleriyle vedalaşmanın planlarını yapıyor.

ŞENOL GÜNEŞ EN AZ 1 STOPER TAKVİYESİ İSTİYOR

Öte yandan Şenol Güneş, ara transfer döneminde en az bir stoper takviyesi yapılmasını istedi. Kupadaki Serik Belediyespor ve ligdeki Antalyaspor maçı sonrası gönderilmesi planlanan futbolcularla ilgili nihai karar verilecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın