Şenol Güneş Bizzat Konuştu

 Şenol Güneş Bizzat Konuştu
Okunuyor Şenol Güneş Bizzat Konuştu

Marsilya’ya gittiği günden beri forma şansı yakalayamayan Milli yıldız Cengiz Ünder, takımdan ayrılacağına kesin gözle bakılırken ortaya şok bir iddia atıldı.

Marsilya’da Igor Tudor’un göreve gelmesiyle adeta yedek kulübesine mahkum edilen Cengiz Ünder devre arasında takımdan ayrılmayı kafasına koydu. Fransız basını, bomba bir iddiada bulunarak ismi Galatasaray’la da anılan milli futbolcumuzun bir başka İstanbul devine ‘evet’ dediğini öne sürdü.

Fransız ekibinde gözden çıkarılan Cengiz Ünder, devre arası transfer döneminde takımdan ayrılmaya hazırlanıyor. Yetenekli oyuncunun adı uzun bir süredir Galatasaray ile gündeme geliyordu.

Fransız basını, Cengiz Ünder için bir İstanbul devinin daha devreye girdiğini yazdı. Söz konusu haberde, Beşiktaş’ın teknik direktör Şenol Güneş’in isteğiyle milli oyuncu için harekete geçtiği belirtildi.

Ayrıca Siyah-Beyazlılar’ın Cengiz Ünder ile transferi için her konuda anlaşmaya vardığı öne sürüldü.Beşiktaş’ın Cengiz’in bonservisini elinde bulunduran Marsilya’ya kiralama teklifinde bulunarak transferi bitirmeyi hedeflediği ifade edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın