Şenol Güneş bileti kesti! Sürpriz isimler var…

 Şenol Güneş bileti kesti! Sürpriz isimler var…
Okunuyor Şenol Güneş bileti kesti! Sürpriz isimler var…

Süper Lig ekibi Beşiktaş’ta kadro planlaması için harekete geçildi. Takımda yer alan Faslı futbolcu Romain Saiss ve Fransız Valentin Rosier’in takımdan ayrılacaklar listesinde yer aldığı belirtildi.

Saiss’in performansı İngiltere Premier Lig’den bazı takımların ilgisini çekmiş durumda. Sezon sonunda iyi bir bonservis bedeli karşılığında ayrılması beklenen futbolcu için Beşiktaş kulübü izin vermeyi planlıyor.

Öte yandan, son dönemde yedek kulübesine çekilen Rosier için de ayrılık ihtimali yüksek görünüyor. Fransız futbolcunun eski performansından uzak kalması sebebiyle Fransa, İtalya ve Portekiz’den bazı takımların takipte olduğu belirtiliyor.

Beşiktaş, Rosier’i 4.8 milyon Euro bonservis bedeli ödeyerek kadrosuna dahil etmişti. Ancak futbolcunun beklenen performansı sergileyememesi sebebiyle en az zararla elden çıkarmayı planlıyor.

Beşiktaş, yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarına başlamış durumda. Saiss ve Rosier’in ayrılıklarının ardından takımın savunma hattını güçlendirecek yeni isimlerin transfer edilmesi bekleniyor.

Beşiktaş, son yıllarda elde ettiği başarılarla taraftarlarını memnun etmiş olsa da, yeni sezonda şampiyonluk hedefiyle yola çıkacaklarını açıklamıştı. Kulübün transfer politikası ise bu hedef doğrultusunda şekilleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın