Şenol Güneş ayrılık isteyen yıldızı açıkladı!

 Şenol Güneş ayrılık isteyen yıldızı açıkladı!
Okunuyor Şenol Güneş ayrılık isteyen yıldızı açıkladı!

Beşiktaş’ın deneyimli teknik adamı Şenol Güneş, takımdan ayrılması gündemde olan tecrübeli stoper Romain Saiss hakkında açıklamalarda bulundu.

Saiss’in son günlerde ortaya çıkan transfer haberleriyle de ilgili açıklama yapan Şenol Güneş, takımın eksiklikleri ve bazı oyuncuları hakkkında eleştirilerde bulundu.

“SAISS’İN GİTME DURUMU VARDI, 3-4 İSİM BAKIYORDUK”

“Beşiktaş olarak hedeflediğimiz yerde değiliz. Son üç maç hayal kırıklığı oldu. Saiss’in gitme durumu vardı yerine 3-4 isim bakıyorduk. Son anda kaldı ama aldığı Omar Colley de iyi bir oyuncu.”

“SAISS, DELE, WEGHORST VE MASUAKU’DAN BEKLEDİĞİMİZİ ALAMADIK”

“Geçen seneden kalan Atiba, Josef, Rachid Ghezzal gibi bazı oyunculardan faydalanılamadı. Saiss, Dele Alli, Weghorst, Masuaku’nun direkt oynayacağı düşünülmüş. Ancak onlardan beklediğimizi alamadık.”

“Elimizde 26 oyuncu var. İki genç oyuncumuz Semih ve Ege, ikisi de iyi geliyor. Berkay’ı da son maçta iyi gördüm. Gençlerden fazla faydalanmadık doğrudur ama diğer oyuncuları görmek istedik.”

“DELE’DEN VERİM ALAMADIĞIM İÇİN RAHATSIZIM”

Dele Alli, saha içinde veya dışında problemi olmayan bir oyuncu. Ondan verim alamadığım için rahatsızım, bu konuda kendimi sorumlu hissediyorum.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın