”Şampiyonluğu kaybetme nedenimiz” Dedi, Biletini Kesti

 ”Şampiyonluğu kaybetme nedenimiz” Dedi, Biletini Kesti
Okunuyor ”Şampiyonluğu kaybetme nedenimiz” Dedi, Biletini Kesti

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Emre Belözoğlu ile yolların ayrılmasının ardından teknik ekipte büyük bir değişikliğe gidiyor. Mehmet Aurelio, Fatih Yıldız, Volkan Demirel ve Selçuk Şahin’le ayrılık kararı alan Sarı-Lacivertlilerde Volkan Ballı’nın da ayrılması gündeme geldi. Teknik kadroda sadece Zeki Murat Göle’nin görevine devam edeceği belirtiliyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un geçtiğimiz günlerde düzenlediği sohbet toplantısının en önemli bölümlerinden biri teknik heyet ve idari kadroya ilişkindi.

Takımın 3 senedir başarısız olmasının sebeplerini anlatan Koç, “Bu sene şampiyonluğu kaybetme sebeplerimizden bir tanesi, takım ve aile olamamamızdır.

Üç senedir benim istediğim Samandıra havasını, disiplinini sağlayamamamızda, olumsuz unsur olduğunu düşündüğümüz bazı kişilerle yollarımızı ayıracağız” diyerek, önemli değişiklikler yapılacağını açıkça ifade etmişti.

Koç’un bu sözlerinin ardından futbol takımında görev yapan antrenörlerin ve idari kadronun tamamına yakınının yenilenmesi bekleniyor.

Antrenör Mehmet Aurelio ve Fatih Yıldız ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken…

Sadece Zeki Murat Göle’nin göreve devam edeceği belirtildi.

Antrenör Volkan Demirel ve sportif direktör yardımcılığı yapan Selçuk Şahin’in de kendi kanatlarıyla uçma kararı aldığı öğrenildi.

Bir süredir TFF’nin A Lisans Antrenör kursuna giden Demirel, başka bir kulüpte görev almayı planlıyor. Şahin de Demirel gibi teknik adamlık kariyerini başlatmayı hedefliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın