Salih Uçan İçin Beşiktaş’ın Devreye Girmesi Galatasaray’ı Harekete Geçirdi

 Salih Uçan İçin Beşiktaş’ın Devreye Girmesi Galatasaray’ı Harekete Geçirdi
Okunuyor Salih Uçan İçin Beşiktaş’ın Devreye Girmesi Galatasaray’ı Harekete Geçirdi

Sarı-Kırmızılı takım , Alanyaspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Salih Uçan ile prensip anlaşmasına varmıştı ancak 27 yaşındaki orta saha oyuncusu için Beşiktaş’ın devreye girmesi Galatasaray’ı harekete geçirdi.

Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahveci transferlerinde Fenerbahçe’ye kaptıran Galatasaray bu hata ya tekrar düşmemek için ellerini hızlı tutuyor.

Olası bir yönetim değişikliğine rağmen, teknik direktör Fatih Terim’in isteklerini yerine getirmeye çalışan Başkan Mustafa Cengiz ve kurmayları, özellikle sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan isimleri elden kaçırmamak için işi sıkı tutuyor.

BEŞİKTAŞ DEVREYE GİRİNCE YÖNETİM TEKRAR HAREKETE GEÇTİ

Bu doğrultuda bir süre önce prensip anlaşması sağlanan Salih Uçan için Beşiktaş’ın da devreye girdiğinin ortaya çıkması, Galatasaray Yönetimi’ni tekrar harekete geçirdi.

YİNE ÇALIM YEMEK İSTEMİYOR

Mert Hakan, İrfan Can gibi girişimlerde başarısız olan Sarı-Kırmızılılar, Salih’i de Beşiktaş’a kaptırmamak için yeni bir görüşme ayarladı. Alanyaspor’un orta saha oyuncusuyla kontrat detayları tekrar masaya yatırılacak.

AYTAÇ KARA TAMAM

Yönetim ayrıca Kasımpaşa’nın orta saha oyuncusu Aytaç Kara’yı da renklerine bağlamaya hazırlanıyor. Fatih hocanın verdiği listede yer alan iki isim, sezon sonunda bonservis bedeli ödenmeksizin kadroya dahil edilecek. Terim’in, bu şekilde alternatif bir yerli kadrosu oluşturmaya çalıştığı belirtiliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın