Saint Etienne’de Mostafa Mohamed Pişmanlığı!

 Saint Etienne’de Mostafa Mohamed Pişmanlığı!
Okunuyor Saint Etienne’de Mostafa Mohamed Pişmanlığı!

Devre arasında Galatasaray ile  Mostafa Mohamed için yarışa giren ve başarısızlıkla sonuçlanan operasyon da Anthony Modeste’yi kadrosuna katan St. Etienne’de büyük hayal kırıklığı yaşanıyor.

Fransa’nın köklü kulübü Saint Etienne’de Mostafa Mohamed  pişmanlığı yaşanıyor…

Mostafa Mohamed’in Galatasaray’da 6 maçta 6 gol atmasına rağmen, St. Etienne’in onun yerine kadrosuna kattığı Modeste 5 maça çıktı ve henüz ağları sarsamadı. Fransız Gazeteci Denis Balbir de transferle ilgili görüşlerini aktarırken, büyük pişmanlığı aktardı. Denis Balbir yaptığı açıklamada, “Devre arasında transfer yapıyorsan, katkı vermesini beklersin. Modeste’nin suskunluğu rahatsızlık vermeye başladı. Mostafa Mohamed’in Galatasaray’da yaptığı patlamayı görünce, Modeste’yi izlemek daha da acı veriyor” dedi.

“Bonservisi gün geçtikçe yükseliyor”

Balbir ayrıca, Mısırlı yıldızın değerinin her geçen gün arttığını kaydederken, “Belki Fransa’da, Türkiye’de yaptıklarını yapamazdı ancak gerçekten iyi bir iş çıkarabilirdi. Mostafa, muhtemelen bir daha asla St. Etienne’de oynamayacak. Bonservisi gün geçtikçe yükseliyor. Umarım Modeste gol atmaya başlar”

4 milyon dolar ödediği takdirde bonservisini alacak  

Galatasaray, 1.5 yıllığına kiraladığı Mustafa Muhammed için Zamalek’e 2 milyon dolar kiralama bedeli ödeyecek ve gelecek sezon sonuna kadar 4 milyon dolar ödediği takdirde oyuncunun bonservisini alacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın