SADIK’IN YENİ ADRESİ BELLİ OLUYOR

 SADIK’IN YENİ ADRESİ BELLİ OLUYOR
Okunuyor SADIK’IN YENİ ADRESİ BELLİ OLUYOR

Yeni sezon için çalışmalarına ara vermeden devam eden Fenerbahçe’de sıcak gelişmeler yaşanıyor…

Teknik direktörlük görevine Portekizli çalıştırıcı Vitor Pereira’yı getiren Fenerbahçe yönetimi sürpriz kararlar ile karşı karşıya geldi.

Teknik direktör Vitor Pereira’nın kararı doğrultusunda kadro dışı bırakılan 4 futbolcudan biri olan Sadık Çiftpınar’ın yeni adresi belli oluyor.

Sarı-lacivertlilerin tecrübeli oyuncusu Sadık Çiftpınar için sürpriz bir transfer teklifi geldi.

2 yıl önce Yeni Malatyaspor’dan 750 bin euro karşılığında transfer edilen ancak kendisinden bekleneni veremeyen ve yaşadığı sakatlıklarla birçok maç kaçıran Sadık Çiftpınar’ın Sarı-Lacivertlilerdeki macerası sona eriyor.

Kadro dışı bırakılan ve kendisine takım bulması istenen 28 yaşındaki stopere Süper Lig ekiplerinden Hatayspor ve Kasımpaşa talip oldu. İki ekiple de görüşmelerini sürdüren Sadık Çiftpınar’ın kararını bu hafta içinde vermesi bekleniyor.

Tecrübeli savunmacının bu 2 ekipten birine gitmesine kesin gözüyle bakılıyor. Öte yandan Sadık Çiftpınar, Fenerbahçe’nin Simon Falette’in lisansının çıkarılabilmesi için maaşından büyük bir fedakarlık yapmıştı. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, geçen yıl Yüksek Divan Kurulu’nda yaptığı açıklamada “Sadık Çiftpınar maaşından 300-400 bin TL fedakarlık yaptı. Bunun sayesinde Falette’in lisansını çıkardık. Sadık’a teşekkür ederiz” ifadelerini kullanmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın