Rubin Kazan, Pelkas İçin Fenerbahçe’ye Yaptığı Teklifi Yükseltiyor

 Rubin Kazan, Pelkas İçin Fenerbahçe’ye Yaptığı Teklifi Yükseltiyor
Okunuyor Rubin Kazan, Pelkas İçin Fenerbahçe’ye Yaptığı Teklifi Yükseltiyor

Fenerbahçe’de kadroya dahil edilecek isimlerin yanı sıra gelen teklifler neticesinde bazı isimlerle de yollar ayrılabilir. Bunlardan biri de Dimitrios Pelkas.

 Rubin Kazan, Dimitrios Pelkas için Fenerbahçe’ye 6 milyon euroluk teklif yapmış ancak Sarı-Lacivertliler bu teklifi geri çevirmişti. Rus ekibi, Yunan yıldız için Kanarya’nın kapısını bir kez daha çalmaya hazırlanıyor.

Rus ekibi Rubin Kazan’ın, Fenerbahçe forması giyen yıldız isim Dimitrios Pelkas’a olan ilgisi bitmek bilmiyor. Daha önce Yunan oyuncu için Fenerbahçe’ye 6 milyon euroluk bir teklif sunan ancak bu teklifi kabul görmeyen Rus kulübü, ikinci bir teklif için sarı-lacivertlilerin kapısını çalacak.

RUBIN KAZAN TEKLİFİ YÜKSELTİYOR

Fransız ekibi Lyon’un 7 milyon euroluk önerisinin de geri çevrildiği hesaba katılırsa Rubin Kazan yönetiminin daha yüksek bir teklif getirmesi bekleniyor. 1 Temmuz’da yeni sezonu açacak olan Fenerbahçe’nin, Pelkas için 10 milyon euro civarında bir teklif gelmezse bu transfere izin vermesi zor görünüyor.

34 MAÇTA 8 GOL, 8 ASİST YAPTI

Fenerbahçe’de geride bıraktığımız sezon başında PAOK’tan gelen 27 yaşındaki 10 numara, sarı-lacivertli takımın formasıyla toplamda 34 müsabakaya çıktı ve 8 gol atarken 8 de asist yaptı. Pelkas’ın Fenerbahçe ile olan sözleşmesi 2023 yılında sona eriyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın