Rıvdan Dilmene’nin Mario Balotelli yorumuna Büyük Tepki

 Rıvdan Dilmene’nin  Mario Balotelli yorumuna Büyük Tepki
Okunuyor Rıvdan Dilmene’nin Mario Balotelli yorumuna Büyük Tepki

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’ın Adana Demirspor’la 3-3 berabere kaldığı maçı yorumladı. Mario Balotelli‘nin Sergen Yalçın‘la yaşadığı pozisyona değinen Dilmen, Adana Demirspor’un 3.golünün faul olduğunu dile getirdi.

Rıdvan Dilmen’in açıklamaları şöyle:

“BEN DE BALOTELLI GİBİ TEPKİ VEREBİLİRİM”

“Sergen Yalçın, Balotelli’yle ilgili ben ne söyleyeceksem onu söylemiş. ‘Kafamda soru işareti olacak bir oyuncu istemiyorum’ diyor. Ne hakaret ediyor, ne bir şey yapıyor. Sergen Yalçın’ın Balotelli’yle ilgili son cümlelerinde benim de kullanabileceğim şeyler diyor. Bana söylese ben de Balotelli olarak oyunda olsam, ben de ‘Gördün mü bak bana beyin yok, akıl yok’ dedin diyebilirim. Nereden çıktı bu siniri? Sergen Yalçın’ın 2013 yılındaki konuşması ile ilgiliyse bilemem.”

TARAFTARLAR RIDVAN DİLMEN’E TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan Beşiktaşlı taraftarlar, Mario Balotelli’nin Sergen Yalçın’la yaşadığı olayla ilgili ‘Ben de Balotelli olsam aynı tepkiyi verebilirim’ diyen Rıdvan Dilmen’e büyük tepki gösterdi.

“KESİNLİKLE FAUL OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Balotelli Adana Demir’de 15-20 şut attı böyle ve çok Adana Demir taraftarını kahretti bu. Sonunda attı bir tanesini. Ben Rosier’e kesinlikle faul olduğunu düşünüyorum. Golden sonra Beşiktaşlı oyuncular şaşırıyor, kimisi ‘El var’ diyor. Anlamadı oyuncular. Başka bir açıdan eli gelmiyorsa yorum yapmayayım. VAR’da belki başka açıklar vardır, orada da sağ eli gelmiyordur, eyvallah.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın