Rıdvan’a Dev Teklif

 Rıdvan’a Dev Teklif
Okunuyor Rıdvan’a Dev Teklif

Beşiktaş’ın Aytemiz Alanyaspor maçında başarılı bir performans ortaya koyan genç sol bek için Avrupa devleri sıraya girdiler. Rıdvan Yılmaz gözlemcilerde tam not aldı…

Siyah-beyazlılarda gösterdiği performans ile genç yaşında formayı kapan ve Valerien Ismael’in takımın başına geçmesinden sonra da formunu yukarı çeken 20 yaşındaki sol bek için Avrupa devleri sıraya girdi.

RIDVAN YILMAZ OYUNUYLA TAM NOT ALDI

Beşiktaş’ta, Aytemiz Alanyaspor maçında Rıdvan Yılmaz için aralarında Lyon’un da bulunduğu 6 takım, temsilcilerini gönderdi.

Fransa, İspanya, Almanya ve İtalya’dan görevlileri yönetim misafir etti. Genç futbolcu için 6 milyon euroyu bulan teklifler yapıldı. Rıdvan’ın da gitmek istediği kaydedildi.

Ancak Beşiktaş, hem futbolcunun yaşı hem de performansı sebebiyle onu 6 milyona bırakmak istemiyor. Bu sebeple yaz aylarındaki ana transferde daha yüksek teklifler bekleniyor.

BEŞİKTAŞ PERFORMANSI;

Rıdvan Yılmaz bu sezon Beşiktaş forması ile 29 resmî maçta forma şansı buldu. 29 maçta 3 gollük katkı sunan 20 yaşındaki defans oyuncusu 4 tane de asist yapma başarısını gösterdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın