Rıdvan Dilmen:”Fenerbahçe o kadar kötü oynuyor ki”

 Rıdvan Dilmen:”Fenerbahçe o kadar kötü oynuyor ki”
Okunuyor Rıdvan Dilmen:”Fenerbahçe o kadar kötü oynuyor ki”

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Gaziantep FK ile oynadığı maçın ilk yarısını NTV’de yayınlanan Yüzde Yüz Futbol programında değerlendirdi.

”Fenerbahçe o kadar kötü oynuyor ki” Hiç ligimizi bilmeyen birine, ‘Sarılı takım 1-1 ile ikinciliğe çıkar’ desen bir daha Türkiye Ligi’ni seyretmez. Fenerbahçe o kadar kötü oynuyor ki, bunu bir değerlendirmek lazım.

Gaziantep’in çok eleştirdiğimiz bir teknik hocası var ama hocanın eli değiyor. Kayseri’de de değildi, burada da değdi. Teknik direktörün takım üzerindeki ağırlığı fizik ve taktik olarak fazla. 3’lü oynayan tek takım. Oyunun her dakikasında oyun içerisindeler.

Fenerbahçe’de oynanan oyun o kadar yok ki, Gaziantep önde bitirmeyi hak etti.

“FENERBAHÇE’NİN NERESİ DOĞRU Kİ”

Tisserand zaten, geçen hafta da yaptırdı bir penaltı. Fenerbahçe’nin neresi doğru ki… Arıyorum arıyorum doğru bir yerini, savunmadan orta saha forvetine kadar. Takım Gustavo’ya uyuyordu, Gustavo 2-3 haftadır takıma uyuyor ve ‘Yeter’ diyor. Caner’i iki maçtır oynatmıyor, Novak’ı oynatıyor. Fenerbahçe’nin sağ ön, sol ön, forvette de belirli bir oyuncusu yok. Emin ol Fenerbahçe şampiyonluk adayıdır ama küme düşme potasındaki sezon kadar mutsuzdur taraftarlar şu an.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın