Rıdvan Dilmen’den Transfer İddiası

 Rıdvan Dilmen’den Transfer İddiası
Okunuyor Rıdvan Dilmen’den Transfer İddiası

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen Yıldız oyuncu Mesut Özil için flaş iddia ortaya attı.

Galatasaray derbisinde oynadığı futbolla kendini bulan Mesut Özil yıldızlaşmaya devam ediyor.

CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Barcelona’nın Mesut Özil’le ilgilendiğini belirten Rıdvan Dilmen, transfer hamlesinin detaylarını da Sports Digitale kanalında açıkladı. 

Rıdvan Dilmen, “Eric Abidal’in Mesut’la ilgilendiğini ve aradığını ben biliyorum, yanındaydım zaten. Barcelona’nın düşündüğü bir oyuncuyu biz oynatamadık bugüne kadar, verim alamadık” ifadelerini kullandı.

Mesut Özil’in Katar’a transfer görüşmesi yapmaya asla gitmediğini belirten Rıdvan Dilmen, oyuncuyu isteyen tek ciddi kulübün Barcelona olduğunu dile getirdi. Özil’in Fenerbahçe’den ayrılma niyetinin olmadığını söyleyen Rıdvan Dilmen şu ifadeleri kullandı:

“MESUT ÖZİL’E ‘İYİ BİR TRANSFER TEKLİFİ GELİRSE?’ DEDİM”

“Burası Fenerbahçe. Mesut Özil de çok önemli bir değer. Oynaması da lazım ama Mesut da hayata şöyle bakıyor, benim de çok hoşuma gidiyor. Fenerbahçe’yi o kadar çok seviyor ki… Sevmeli de biz çok büyük bir kulübüz. Mesut’un da 30’lu yaşları geçti artık. Geldiği kulüp de Fenerbahçe. Emin olun Real Madrid’ler, Arsenal’ler falan var ama burayı aynı kapasitede görüyor. Mesela ben diyorum ki: iyi bir transfer teklifi… ‘Aman hocam, sakın’ diyor. ‘Ben futbolu Fenerbahçe’de bırakmak istiyorum’ diyor. Onun için Mesut da bu kulübün, formanın kıymetini bilecek.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın