Rıdvan Dilmen’den Özil’e Sert Eleştiri

 Rıdvan Dilmen’den Özil’e Sert Eleştiri
Okunuyor Rıdvan Dilmen’den Özil’e Sert Eleştiri

Süper Lig’in 10. haftasında Fenerbahçe’nin , Alanyaspor’a 2-1 yenildiği maçı ele alan Rıdvan Dilmen Flaş eleştirilerde bulundu.

Yıldız oyuncu Mesut Özil için sert elştirede bulunan Usta yorumcu , Ateş püskürttü.

İŞTE RIDVAN DİLMEN’İN MAÇ DEĞERLENDİRMESİ ;

“6 maçtır kaybetmeyen ve 1 hafta önce 6 gol atan Alanyaspor’un şutu yoktu ilk yarıda. Ancak Fenerbahçe set oynarken pas trafiğinde yavaş kaldı. Bu anlamda daha pozisyonlu ilk yarı oynamasını beklerdim‘ ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe 8 şut attı. Alanyaspor’un 49 dakika boyunca hiç etkili atağı olmadı. Fenerbahçe önde baskı ile pozisyonlar buldu. Hücum ederken yavaş oynuyor, Alanyaspor da pozisyon vermemeye çalışıyor. Fenerbahçe de bulamadı. Set oynarken, hızlı paslaşmalısınız. Bülent Korkmaz’ı canı gönülden kutluyorum. Takımı çok iyi hazırlamış.

“MESUT’U OYNATMAM”

Fenerbahçe taraftarını da tebrik ederim. Maça büyük ilgi gösterdiler. Ben Pereira olsam bu takımda Mesut Özil’i oynatmam. Bu takımda Mesut’u oynatırsan yakarsın. Ben Ali Koç olsam İrfan Can’ı bu takıma transfer etmezdim.

Fenerbahçe’nin yediği gollerde asla tesadüf yok. Aynı yerden yiyor, ekip söylemiyor mu? Hoca mı görmüyor? Anlamıyorum. Fenerbahçe hazırlık maçlarından bu yana aynı golleri yiyor. Fenerbahçe’nin teknik direktörü olsam, buna bir şey yaparım. Bence Vitor Pereira bunu görmüyor, gören insan bunu yapar mı? Devamlı aynı goller! Fenerbahçe, asla bu sistemde oynamaz!” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın