Rıdvan Dilmen’den Olay Taratan İrfan Can Kahveci Açıklaması!

 Rıdvan Dilmen’den Olay Taratan İrfan Can Kahveci Açıklaması!
Okunuyor Rıdvan Dilmen’den Olay Taratan İrfan Can Kahveci Açıklaması!

Galatasaray ile İrfan Can Kahveci arasındaki transfer konusu gündeme bomba gibi gelmişti . Galatasaray’ın transfer etmek istediği İrfan Can Kahveci’nin de Galatasaray’ı istediğini teknik direktör Fatih Terim açıklamıştı. Oğulcan Çağlayan ve Taylan Antalyalının İrfan Can Kahveci’nin gol sevincini yapması transfer haberlerini alevlendirmişti. Medipol Başakşehir yaşananlar ve yapılan açıklamalar sonrasında kahve fincanı paylaşarak Galatasaray’a gönderme yapmıştı. NTV’de yayınlanan %100 Futbol programına transfer döneminde adı geçen futbolcular hakkında yorum yapan Rıdvan Dilmen, Galatasaray – İrfan Can Kahveci transfer hattındaki son gelişmeleri değerlendirdi.

Galatasaray’ın  İrfan Can Kahveci transferinde , Rıdvan Dilmen’den büyük iddia! İrfan Can Kahveci ile Galatasaray arasındaki  transefer  konusu gündeme bomba gibi düşmüştü.  Oğulcan Çağlayan ve Talyan Antalyalı’nın İrfan Can Kahveci’nin gol sevincini yapması transfer haberlerini alevlendirmişti. Medipol Başakşehir  yaşananlar ve yapılan açıklamalar sonrasında kahve fincanı paylaşarak Galatasaray’a gönderme yapmıştı.

NTV’de yayınlanan %100 Futbol programına transfer döneminde adı geçen futbolcular hakkında yorum yapan Rıdvan Dilmen, Galatasaray – İrfan Can Kahveci transfer hattındaki son gelişmeleri değerlendirdi.

Galatasaray ile Başakşehir’in İrfan Can Kahveci transferi için takas yapacağı yönünde çıkan haberleri yorumlayan Rıdvan Dilmen, “Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor biz istediğimiz oyuncuyu alırız’ diye cümle kurar. Türkiye’de bir tek Başakşehir’den istediğin oyuncuyu alamazsınız. Ekonomik problemi yok. Çok iddialıyım bu konuda.” dedi.

İrfan Can Kahveci’nin Galatasaray’a transfer olmak istediği yönündeki iddiaları yorumlayan Rıdvan Dilmen, “Başakşehir’e 5 de versen 10 da versen alamazsın. Bugün  Diegne’ye 10 milyon Euro versinler yanında bonus bile verirler. Başakşehir’in öyle bir derdi yok. Başakşehir verse  Sevilla’ya verirdi. İstemedikleri sürece İrfan Can Kahveci ne Fenerbahçe’ye ne de Galatasaray’a gidebilir.” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın