Rıdvan Dilmen’den Hakeme Büyük Tepki

 Rıdvan Dilmen’den Hakeme Büyük Tepki
Okunuyor Rıdvan Dilmen’den Hakeme Büyük Tepki

Süper Lig’de Fenerbahçe Trabzonspor’a konuk oldu. Karşılaşma ev sahibinin galibiyeti ile sonuçlandı . Maç 3-1 sona erdi…

Lider olarak sahaya giriş yapan Fenerbahçe liderliğin Trabzonspor’a kaptırdı… Şampiyonluk içn kıyasıya yarışan Fenerbahçe beklenmedik bir darbe yedi.

Ünlü Fotbol yorumcusu Rıdvan Dilmen karşılaşmayı değerlendirdi….

Rıdvan Dilmen, “Bu maçı da hakem üzerinden yürütmemek lazım diye demagoji yapmam. Maç, hakemin verdiği yanlış kartla bitti. Ali Şansalan öyle bir depar attı ki, Usain Bolt’u geçer. Zaten Nwakaeme’ye 30 saniye bakarak sarı kart göstermeyerek kafa gitti onun. Emin ol Ali Şansalan neden kırmızı kartla attı demiyorum, neden penaltı da demiyorum. Ama sen hakem olarak kural tanımaz bir hakemsin. Çünkü sen VAR TV odasına kadar gelen kaleciye kart gösteremiyorsun. Kural tanımayan hakem sarı kart da verir penaltı da verir. Nwakaeme’ye gösteremeyip aynısını Gustavo’ya gösteriyorsan kural tanımazsın.” ifadelerini kullandı.

Dilmen, “Maçın 1-1 bitme ihtimali yoktu, ben adımın Rıdvan Dilmen olduğu gibi bunu biliyorum. O yüzden kaybeden kulüp olarak üzülmesinler. Tekrar söylüyorum Fenerbahçe formatını değiştirmeli, ortalama maçlardan çıktı zor bir döneme girdi. Bu kayıplar normal ama Fenerbahçe camia olarak çok kolay atılacak bir camia olmadığı bilinmeli.” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın