Rıdvan Dilmen’den Derbiden Sonra Büyük İtiraf!

 Rıdvan Dilmen’den Derbiden Sonra  Büyük İtiraf!
Okunuyor Rıdvan Dilmen’den Derbiden Sonra Büyük İtiraf!

Eski futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen NTV’de yayınlanan “%100 Futbol” programında Fenerbahçe-Galatasaray maçını değerlendirdi.

Dilmen, Galatasaray’ın yeni transferi Mustafa Muhammed hakkında bir bilgi paylaştı. Ünlü yorumcu, “Mustafa Muhammed, yazın Emre Belözoğlu’nun listesinde 2. sıradaydı. Onu görünce, Fenerbahçe’nin ne kadar önemli bir oyuncuyu kaçırdığını gördük. Fenerbahçe’nin ihtiyacı olan santrforu Galatasaray almış, Galatasaray’da iş yapar. Tam kuvvetli olunca başka olur, çok önemli transfer, tebrik etmek lazım.” şeklinde konuştu.

Galatasaray için önemli bir transfer olduğunu söyleyen Dilmen, “2-3 tane kafası var ki Serdar Aziz bence iyi oynadı ama çok agresif bir oyuncu. Galatasaray’da çok iş yapar. Tam gücünde değil henüz, yarın bir gün daha kuvvetli olduğu zaman hakikaten çok önemli bir transfer. Fenerbahçe’nin problemi kuvvetsiz forvetleri.” diye konuştu.

“MESUT ÖZİL’İN HALİ!

Fenerbahçe’nin oyununu değerlendiren Dilmen, “Aylardır oynamayan Sosa, Fenerbahçe’nin en iyi iki oyuncusundan biri. Nazım en iyi oyuncusuydu. Bir de gayretinden dolayı Ozan. Mesut gelince de bir kalite gördük. Mesut’un geberik hali, Sosa’nın hazır olmayan hali oyunun belli bölümünde takımı orada tuttu.” dedi.

LUIZ GUSTAVO’NUN DURUMU

Rıdvan Dilmen, Luiz Gustavo’nun durumuna ilişkin, “Hatay maçından sonra Emre Belözoğlu ile konuştum, ‘Sadece ödem’ demişti ama durumu ciddiymiş. Luiz Gustavo minimum 3 hafta yokmuş.” açıklamasında bulundu.

“DONK İÇİN HELVA GİBİ”

– “Fenerbahçe’nin problemi, kuvvetsiz forvetleri. Aylardır oynamayan Sosa, en iyilerden. Fenerbahçe’de Valencia, Samatta ve Osayi’den sadece 1’i oynayabilir. Sinan ve Thiam da dahil 5 oyuncudan en kuvvetlisi, Thiam. Donk için Samatta helva geldi.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın