Rıdvan Dilmen’den Derbi Sonrası Büyük Bomba

 Rıdvan Dilmen’den Derbi Sonrası Büyük Bomba
Okunuyor Rıdvan Dilmen’den Derbi Sonrası Büyük Bomba

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-Galatasaray derbisi sonrası çarpıcı açıklamalar yaptı.

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’nin transfer gündemine dair önemli ifadeler kullandı. Dilmen, takımın başına kim gelirse gelsin sol bek transferi yapılacağını belirtti.

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı 2-0 mağlup ettiği derbinin ardından birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Derbiyi değerlendiren Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin gelecek sezonki transfer gündemine de girdi.

‘Çok büyük risk ama ben olsam İsmail Kartal ile devam ederim’ diyen Rıdvan Dilmen, tecrübeli teknik adama övgüler yağdırdı. Emre Belözoğlu’nun da aynı riski taşıdığını belirten Rıdvan Dilmen, “Duygularım ve mantığım İsmail Kartal’ı devam ettirir” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’nin gelecek sezonki transfer planlarına da girdi. Rıdvan Dilmen yeni sezonda takımın başına kim gelirse gelsin sol bek transferi yapılacağını dile getirdi. Ferdi Kadıoğlu’nun o bölgede iyi işler çıkardığını belirten Rıdvan Dilmen, “Ferdi solda kötü oynamıyor ama yeri o değil” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe’nin kadro kalitesinin son yılların en iyisi olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, “Kadro kalitesi olarak Appiah Anelka döneminden beri Fenerbahçe’nin kadrosu ilk defa bu yılki kadar iyi. Doğru transferler yaptı ama yanlış teknik direktörler buldu” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın