Rıdvan Dilmen: Yasin Kol destekli Valerien Ismael…

 Rıdvan Dilmen: Yasin Kol destekli Valerien Ismael…
Okunuyor Rıdvan Dilmen: Yasin Kol destekli Valerien Ismael…

Beşiktaş, Süper Lig’in 2. haftasında Alanyaspor’a konuk olurken maçı ve hakem Yasin Kol’u TV8,5 ekranlarında Yüzde Yüz Futbol’da Rıdvan Dilmen mercek altına aldı.

Beşiktaş, Süper Lig’in 2. haftasında Alanyaspor’a konuk olurken maçı ve hakem Yasin Kol’u TV8,5 ekranlarında Yüzde Yüz Futbol’da Rıdvan Dilmen mercek altına aldı.

Yasin Kol destekli Valerien İsmail’le Beşiktaş iki puan kaybetti

Rıdvan Dilmen, “Yasin Kol destekli Valerien İsmail’le Beşiktaş iki puan kaybetti. Kim oyunda kalsın desen Ghezzal ile N’Koudou’yu söylerdim. Senin tek kontratak silahın N’Koudou, sana set oyunu oynatacak Ghezzal ve Salih, üçünü de çıkardı oyundan. Emrecan’da bana göre saçma sapan bir sarı kart gördü.
Yanlış olan değişiklik vardı

Önce Emrecan haksız sonra haklı sarı kartla sistemi bozdu. Sonra hoca sistemi değişikliklerle oynattı. Ölü yaprak vuruşuyla Efekan golü attı. 80. dakikaya kadar Alanya tehdit etmedi. Gerson çok faul alır çok faul yapar. 4. değişikliği İsmael çok geç yaptı. Ben maç 3-1 olsa da söyleyecektim yanlış olan değişiklikler var.

Maça damga vuran iki kişi vardı Yasin Kol ve Valerien İsmael

Beşiktaş ikinci yarıdaki oyunuyla iki puanı hediye etti. Maça damga vuran iki kişi vardı Yasin Kol ve Valerien İsmael. Oyuncular iyi ama büyük takım oyuncusu olmak başka bir şey. Büyük yıldız denilen oyuncular büyük yıldızlar değil. Şenol Güneş zamanında inanılmaz kadrolar görüyordum Beşiktaş’ta. Üç büyüklerin planlaması birbirinden bozuk. Trabzonspor ve Başakşehir’in planlaması doğru.

19 hakem var sadece Türkiye’de

Montero, Bruma ayarında Anadolu’dan 20 tane oyuncu getiririm. Fenerbahçe’de iki kanat fazlalığı Galatasaray’da orta sahada fazlalık var. Teknik direktörlükte kolay işler değil takıma etkisi yüzde yüzdür. Hakemin etkisini de gördük. VAR diye bir uygulama geldi. Belki de hakem Yasin Kol sakatlanmaktan korkmuştur. 18 hakeme düştü. 19 hakem var. Birisi sakatlandı. Hepsi defolu.

Alanyaspor’un teknik direktörü böyle değişiklik yapardı

Üç değişiklik yapmasını ancak Alanya’nın antrenörü böyle değişiklik yapardı. Berkay’ı çıkarır Salih’i tutardım. Noukou’yu asla çıkarmazdım. Gedson teknik direktörlerin her hafta formayı vereceği bir oyuncu. Gedson mu Salih mi desen Gedson kalır sahada. Ama Berkay çıkar Salih kalır.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın