Rıdvan Dilmen, Üç Büyüklerin Şampiyonluk Şansını Değerlendirdi

 Rıdvan Dilmen, Üç Büyüklerin Şampiyonluk Şansını Değerlendirdi
Okunuyor Rıdvan Dilmen, Üç Büyüklerin Şampiyonluk Şansını Değerlendirdi

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, NTV’deki “%100 Futbol” ‘da konuştu. Beşiktaş’ın Vodafone Park’ta İttifak Holding Konyaspor’u 1-0 mağlup ettiği karşılaşmadan sonra Dilmen; maçı, üç büyüklerin şampiyonluk şansını ve “Yaw Ackah olayını” değerlendirdi.

Beşiktaş’ın gizli lider olduğunu iddia eden Dilmen, üç büyüklerin şampiyonluk şansı için, “48 puanı aldı Beşiktaş, şu anda muhtemelen gizli liderim dedi. Belli oldu ki ligde kopma olmayacak, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’dan en az ikisi Nisan ayını görecek.” yorumunda bulundu.

TERİM’İN İLK YILLARI

Fatih Terim’in ilk senesini değerlendiren Dilmen, “Türkiye’nin 1 numaralı gelmiş geçmiş teknik direktörü Fatih Terim’dir. Herkese göre öyle. Bir iki takımda da çalıştı. Galatasaray’a geldi 6 hafta geri düştüler ve sahalarında Fenerbahçe’ye 4-0 mağlup oldular. Herkes eleştiriyor Fatih Terim’i… Futbolcu Fatih Terim başka ve teknik adam olarak kendini 6 hafta gösteremiyor. O gün yönetim git dese hangi taraftar dur derdi? Kötü giderken yok dediler ve Galatasaray kazandı.

“BU DEMEK BİLİYOR MUSUN? ŞİKE YAPTIN DEMEK”

Anadolu kulüpleri hakkında açıklama yapan Rıdvan Dilmen, Yaw Ackah’ın gördüğü kırmızı kart hakkında da yorumlarda bulundu:

Anadolu takımlarında antrenörlük yapmak kolay değildir. Bence İsmail Kartal takımdan ayrılacak. İsmail Kartal’ın oynatacağı takımlar keyif vermez. Ben İsmail Hocanın ayrılacağını düşünüyorum. Sadece Konya için söylemiyorum. Bana bir şey olmaz dersin birden gidersin. Geçen senenin şampiyonu 17. sırada… Ankaragücü bak dersi almamış demek. Rizespor aday. Göztepe’ye kadar herkes düşmeye aday. Ben Konyaspor özelinde Erzurum içinde geçerli Kayserispor içinde geçerli. Erzurumspor’lu oyuncu yapmaması gereken pozisyonlarda kendini attırmış. Etik kuruluna gönderildi. Bu demek biliyor musun? Şike yaptın demek. Kayseri’den kiralık geldiği için. Ben asla bir oyuncunun bu niyette olduğunu düşünmüyorum. Düşünmek istemiyorum değil düşünmüyorum. Artık iç kavgalar başlıyor kulüplerde. Biz hep bardağın dolu tarafına bakmak zorundayız.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın