Rıdvan Dilmen transferi canlı yayında açıkladı!

 Rıdvan Dilmen transferi canlı yayında açıkladı!
Okunuyor Rıdvan Dilmen transferi canlı yayında açıkladı!

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Kayserispor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından TV 8.5 ekranlarında değerlendirmelerde bulundu. Ayrıca Ferdi Kadıoğlu ile ilgilenen kulübün adını da duyuran Rıdvan Dilmen, pek çok farklı detaydan bahsetti.

Kayserispor ile Fenerbahçe’nin karşı karşıya geldiği kritik maçın ardından, Rıdvan Dilmen gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

RIDVAN DİLMEN “AJAX İLGİLENİYOR”

“Bazen sahada kalite ararsınız, mesela Arda size bunu verir. Bazen de mücadele ararsınız… Ferdi ise hem kalite veriyor hem de mücadele gösteriyor. Ajax da ilgileniyormuş sanırım kendisiyle.”

8 NUMARA LAZIM

“Eğer Jorge Jesus takımda kalacaksa 8 numara pozisyonuna transfer yapılması gerektiğini düşünüyorum. Ne Crespo ne de Zajc, hocanın isteklerini tam olarak yansıtamıyor. 4-1-3-2 formatını başka oynayan takım var mı bilmiyorum ama örneğin Crespo’ya sıkıntı yaratıyor bu pozisyon.”

ENNER VALENCIA YORUMU

“Valencia sürekli oyunun içinde. Futbolda güven çok önemli ve oyuncu gol attıkça cesareti de yükseliyor. Hukuken bugün başka bir kulübe imza atabilir ancak takımda kalacağını düşünüyorum.”

FERDİ’NİN YAPTIKLARI ÇOK FARKLI

“Ferdi ile ilgili konuşulması gereken çok şey var. Muazzam bir gol attı. İlginç olan şu ki 3-5 dakika sonra yine aynı yerden vurdu. Sonra bir de sol çaprazdan girip gol aradı. Kardeşim sen sağ bek değil misin, ne işin var orada? Bireysel olarak tam anlamıyla ‘oldu’ artık Ferdi. Hem karakter olarak hem de oyuncu olarak çok farklı.”

ZOR MAÇLAR

“Fenerbahçe öyle maçlar oynuyor ki; bir tökezlese, iş nereye gidecek bilemiyorsun… Fenerbahçe gerçekten iyi gidiyor ama Galatasaray’ın olağanüstü bir galibiyet serisi var.”

LİGİN SONUNA YAKLAŞTIK

“Galatasaray şu an 1 maç eksiğiyle 3 puan önünde Fenerbahçe’nin. Ligin bitimine ise çok maç kalmadı. Fenerbahçe’nin 11, Galatasaray’ın da 12 maçı kaldı. İki takımın son maçı birbiriyle oynayacak olması da büyük tesadüf.”

SAMET SIKINTI YAŞIYOR

“Samet manevralarında sıkıntı yaşıyor. Özellikle İspanya takımlarına karşı bu bir sorun! Samet’in kendi vücudunu herkesten iyi bilmesi lazım. Savunma sezgileri konusunda biraz eksikliği olduğunu düşünüyorum.”

JORGE JESUS GERÇEKTEN BÜYÜK HOCA

“Fenerbahçe, Galatasaray’a karşı travmatik bir sonuç almıştı. Ardından ise oynadığı 6 maçta 16 puan topladı… Ki bunu başarmak hiç kolay değil! Büyük hocanın farkını burada daha iyi anlıyorsunuz.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın