Rıdvan Dilmen: Son 10 Haftada Hakemlerden Canı Yanan Dört Büyüklerden…

 Rıdvan Dilmen: Son 10 Haftada Hakemlerden Canı Yanan Dört Büyüklerden…
Okunuyor Rıdvan Dilmen: Son 10 Haftada Hakemlerden Canı Yanan Dört Büyüklerden…

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’ın deplasmanda Fraport TAV Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldığı mücadeleyi NTV’de “%100 Futbol”da değerlendirdi.

Türkiye’de en kolay mesleğin hakemlik; en zor mesleğin de MHK Başkanlığı olduğunu iddia eden Dilmen, “Yayıncı kuruluş şimdi, ‘Oh! Dört büyük de geldi yarışa’ diyor ama buraya getiren hakemler. Son 10 haftada hakemlerden canı yanan Dört büyüklerden bir takım söyleyin. Ondan önceki 10 haftada herkes konuşuyordu. Dört büyüklerin geldiği noktada, hakemlerin de payı var. Serdar Tatlı’dan bir ricam var. Hakemken en azından gördüğünü çalıyordu. Serdar hoca, hakemler kolay yolu buldu, ‘Büyükleri kazandıralım, başımıza dert gelmesin’ diyorlar.” yorumunda bulundu.

Dilmen’in sözlerinden geri kalan satır başları şöyle:

– “Beşiktaş, geçen hafta 3 puan kaybetti kendi sahasında ve Trabzon’u devreye soktu. Bu beraberlik, Trabzon’un iştahını arttırmıştır. Beşiktaş, Trabzon maçında kaybetti ama daha çok pozisyonlu oynadı.”

– “Sergen hoca, planlamayı yaparken rakibe göre değişiklik yapmıyor. Antalyaspor’u izlemiştir, Antalya Hatayspor karşısındaki 6-0’ın ardından oynadığı maçları kaybetmedi. Antalyaspor, bence ligimizin en vasat kadrosu.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın